~ WIELERKONTAKT.BE ~

 DE WIELERSITE MET NIEUWS EN DUIDING OVER HET BELGISCH WIELERGEBEUREN

 
AVS Stories TV Tour
Brent Beeckman * KTC-Cycling Team
 
  ASPIRANTEN
  ASPIRANTEN - ARCHIEF
  MINIEMEN
  BAANWIELRENNEN IN BELGIË
  PISTERECORDS
  KUIPKE
  ZESDAAGSE GENT EDITIE '12
  VWEM
  BK BAANWIELRENNEN '12-'13
  VK BAANWIELRENNEN '12-'13
  INT. MEETING 05 & 06 JAN '13
  BAANWIELRENNEN - ARCHIEF
  WERELDBEKER TRACK 2013-14
Guy Smet * Cibel
  VK - BK -  EK - WK
  VK - WEG
  VK - CYCLOCROSS
  VK INFO & DEELNEMERS
  BK - CYCLOCROSS
  BK INFO & DEELNEMERS
  EK - WEG
  EK - CYCLOCROSS
  EK INFO & DEELNEMERS
  WK - WEG
  WK - CYCLOCROSS
  WK INFO & DEELNEMERS
 
  ZEGESTANDEN
  ZEGESTANDEN CC 2012-2013
Isabel Vandewalle * Isorex Cycling Team
  VELDRIJDEN
  NATIONALE KALENDER
  SUPERPRESTIGE
  WERELDBEKER
  VELDRIJDEN - ARCHIEF
Bert Bonne * C.T.-DJ Matic-Kortrijk
  COMPETITIE MTB
Audrey Pirard * Individueel
  TRANSFER INFO
Bjarne Hals * VA-Cycling Team Zele

INTERNATIONALE KALENDERS (LINKS UCI)

Celine Van Lancker * K.V.C. Deinze vzw
 LINKS NAAR OFFICIËLE SITE:
HEREN ELITE - U23: 2014
02/03/2014: 66° Kuurne - Brussel - Kuurne
05/03/2014: 46e GP Le Samyn
16/03/2014: 74ste Kattekoers
19/03/2014: 69e Nokere Koerse
28/03/2014: 57e E3 Harelbeke
30/03/2014: 76e Gent-Wevelgem
09/04/2014: 102e Scheldeprijs
12/04/2014: GP Pino Cerami
16/04/2014: 54e Brabantse Pijl
23/04/2014: La Flèche Wallonne
28/05-01/06/2014: Baloise Belgium Tour
15/06/2014: Ronde van Limburg
22/06/2014: 49ème Flèche Ardennaise
25/06/2014: 67ste Halle-Ingooigem
26-30/07/2014: Tour de Wallonie
10/08/2014: Antwerpse Havenpijl
11-17/08/2014: Eneco Tour
27/08/2014: 54ste Druivenkoers Overijse
13/09/2014: De Kustpijl
28/09/2014: 11e Gooikse Pijl
02/10-05/10/2014: Tour de l'Eurométropole

HEREN ELITE Z/C & U23: 2013

12/04/2014: 99ste Ronde van Vlaanderen U23
HEREN JUNIORES: 2013
24/03/2013: Trofee Van Haspengouw Aalst bij Sint-Truiden - Beker van Belgie
30/03-01/04/2013: Ster van Zuid-Limburg
14/04/2013: GP Bati-Metallo
11/07/2013: 94e Gent-Menen
02-04/08/2013: Liège - La Gleize
14-15/09/2013: Keizer der Juniores
NIEUWELINGEN: 2013
01/04/2013: Haspengouw Tour
10-12/05/2013: Lotto-Ridley Tour
DAMES ELITE: 2013
27/02/2013: Le Samyn
22/04/2012: GP Stad Roeselare
03/08/2013: Erondegemse Pijl
 

BIJGEWERKT OP: 22/09/2014 10:30

 
  
 Lawrence Stalpaert * Cycling Team Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare
 
 

 

 

  
 
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
WEBSITES BELGISCHE TEAMS
Lize Struyf * Rudyco-Janatrans Cycling Team
Andreas Goeman * KSC Denderstreek Labiekes

UITSLAGEN

 ARCHIEF UITSLAGEN
Laura Hendrickx * VD Hauwe CT-Gentse VS
  KALENDERS 2014
  KALENDER INDOOR CYCLING
  REGIONALE KALENDERS
Bryan Boussaer * Zannata-Lotto CT Menen vzw
  BEKER VAN BELGIË 2014
Lenny Druyts * Topsport Vlaanderen-Pro-Duo
  TOPCOMPETITIE 2014
Maxim Pirard * DaVo Cycling Team-Tongeren
  DIVERSE COMPETITIES
  BEKER VLAAMSE ARDENNEN
  STER VLAAMSE ARDENNEN
  STER VAN ZUID-LIMBURG
  BALOISE BELGIUM TOUR
  TESTTIJDRITTEN
  KLIMKOERSEN
  WEST-VL. CYCLING TOUR
  RONDE VAN OOST-VL. U23
  RONDE VAN ANTWERPEN
  DIVERSE COMP. ARCHIEF
Valerie Robert * WSC Hoop Op Zegen-Beveren
  DAMES ELITE & JEUGD 2014
  DAMES UCI - 2014
Enrico Muylle * KSV Deerlijk-Gaverzicht
  OFFICIËLE UITSLAGEN UCI
  WEG
  TRACK
  BMX
  OFFICIËLE UITSLAGEN WBV
  BMX
  INDOOR
  KALENDERS WBV & FCWB
  OFFICIËLE UITSLAGEN KNWU
  KALENDERS KNWU
  OFFICIËLE UITSLAGEN FFC
  KALENDERS FFC
Nicolas Wernimont * John Saey-De Geest Team
 
Opmerkingen of fouten: Indien er een nieuwbericht, vragen of opmerkingen zouden zijn over de site kan je via onderstaand e-mailadres de redactie contacteren.

Aarzel niet om fouten of dode links te melden.

Mail de redactie: klik hier.

  
 

Copyright - © 2013

 
  
 
 
 
Niels Vermeulen * vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof
  
Ruben Van Bouwel * DCM Cycling Team
 
Imke Storms * Wielerteam Waasland
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Welkom op WielerKontakt.be -

 

21/09/2014: Haaltert - 1.12A EZC/U23/BCP - Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) behaalt solo de zege. Aime De Gendt werd tweede op 0'10", Elias Van Breussegem derde op 0'31", Maarten Vlasselaer vierde en Jurgen Guns vijfde. Uitslag en Foto's.

21/09/2014: Stekene - 1.12B EZC/U23 - Oskar Goyvaerts (Team Deschuytter-KWSC Westkerke) wint de Grote Prijs Van Duyse AXA-Van Bogaert. Hij was de snelste van twintig renners voor Davy Peirsman, Steven De Landtsheer, Joeri Persoon en Mattias Nys. Uitslag en Foto's.

20/09/2014: Knesselare - Vlaamse Cyclocrosscup - Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen - Winst voor Elias Van Hecke (Lares-Doltcini CT)(EZC/U23), Reno Bauters (KSC Denderstreek Labiekes)(Juniores), Jolien Verschueren (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Dames Elite), Florian Vermeersch (Lares-Doltcini CT)(Nieuwelingen), Jara Noël (AA Drink/B.R.I.S. CT)(Dames Jeugd), Pieter Dewitte (WC De Molenspurters Meulebeke)(Amateurs & Masters A), Benny Debock (Rudyco-Janatrans CT)(Masters B), Dirk Mertens (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters C) en Francois Mertens (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters D). Provinciale titels voor Kevin Eeckhout (VA-CT Zele)(EZC), Elias Van Hecke (Lares-Doltcini CT)(U23), Reno Bauters (KSC Denderstreek Labiekes)(Juniores), Jolien Verschueren (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Dames Elite), Florian Vermeersch (Lares-Doltcini CT)(Nieuwelingen 2de jaars), Lloyd Sprangers (Lares-Doltcini CT)(Nieuwelingen 1ste jaars), Jara Noël (AA Drink/B.R.I.S. CT)(Dames Jeugd), Laudelino Lammens (Individueel)(Amateurs), Nicky David (Primator CT)(Masters A), Benny De Bock (Rudyco-Janatrans CT)(Masters B), Mario Lammens (Individueel)(Masters C) en Jose De Clercq (Young Schelde CT). Foto's.

20/09/2014: Sleidinge - 1.12B EZC/U23 - Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove) behaalt de zege in een spurt van negen renners voor Nicky Cocquyt, Renaat Demeter, Stein Van Couter, Arne Savelon, Stijn De Bock, James Baeyens, Gert Delcroix en Matthias Vermeire. Uitslag en Foto's.

20/09/2014: Haaltert - 1.14.3 Juniores - Glenn De Visscher (K.V.C. Deinze vzw) behaalt solo de zege. Op 0'08" won de Brit Leon Mazzone de spurt om de tweede plaats voor Angelo Van Den Bossche, de Brit Ricky Parsons en Pierre Goebeert. Uitslag en Foto's.

20/09/2014: Wenduine - 1.15 Dames Elite - Annelies Dom (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) wint de Omloop van Wenduine. In een massaspurt was ze de snelste voor Steffy Van Den Haute, Lensy Debboudt, de Franse dames Fiona Dutriaux en Elise Delzenne, Anisha Vekemans, de Nederlandse dames Kim de Baat en Evy Kuijpers, Kaat van der Meulen en de Française Melanie Machu. Uitslag en Foto's.

20/09/2014: Muizen - 1.16 Dames Jeugd - Lotte Rotman (Kon. Balen B.C. v.z.w.) wint bij de dames nieuwelingen in een massaspurt voor Belgisch kampioene Nathalie Bex, Sarah Michielsen-Stevens, Alana Castrique en de Nederlandse Gemma Esselaar. Bij de dames juniores won de Litouwe Ernesta Strainyte (Silales SM DSK) ook in een massaspurt voor de Nederlandse Julie Burgmans, Elise Vander Sande, de Nederlandse Anouk Rijff en Mieke Docx. Uitslagen.

20/09/2014: Primus Classic Impanis-Van Petegem - Men Elite 1.1 UCI - Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) wint de wedstrijd met start in Brakel en aankomst in Boortmeerbeek. Hij was de snelste van vijf renners voor Tosh Van Der Sande, de Pool Michel Golas, de Nederlander Albert Timmer en de Fransman Romain Cardis. Op 0'11" won de Nederlander Ramon Sinkeldam de spurt om de zesde plaats voor Gianni Meersman, Jasper De Buyst, Bjorn Leukemans en de Fransman Vincent Jerome. Uitslag.

20/09/2014: 32e Keizer der Juniores - Men Juniors 2.1 UCI - Belgisch kampioen Enzo Wouters (Avia Crabbe CT) wint de openingsrit in Reningelst. In een massaspurt was hij de snelste voor de Pool Alan Balaszek, de Fransman Maxime Blampain, Alfdan De Decker, Jonas Castrique, de Nederlander Bram Welten, Laurens Vandermeer, de Fransman Florian Maitre, Lionel Taminiaux en Sven Denys. In het algemene individuele klassement is Enzo Wouters (Avia Crabbe CT) de eerste leider. De Duitser Franz-Leon Schuchmann (Thuringen Radsport Verband) leidt in het bergklassement en Poland National Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen.

20/09/2014: Dottignies - Lotto-Beker van België Nieuwelingen - Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) wint de spurt van vijf renners voor Merten De Wever, Sander De Pestel, Brent Van Moer en Alessandro Vandromme. Jens Vanoverberghe werd zesde op 0'11", Arthur Baude zevende op 1'02", Stef Claus achtste, Tom Paquot negende op 1'14", Viktor Verschaeve tiende op 1'15" en Aaron Dewachter elfde. Uitslag. In het algemeen clubklassement leidt CT Avia Crabbe Westhoek voor Kon. Balen B.C. v.z.w. en C.T.-DJ Matic-Kortrijk. Klassement.

20/09/2014: Uitslagen Aspiranten Saint-Leger zaterdag 20 september 2014 - Winst voor Pieter Van Laer (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) vzw)(Jongens 12 jaar), Esmee Gielkens (Sport en Moedig Genk)(Meisjes 13 jaar), Julien Gaspard (Lotto-VC Ardennes)(Jongens 13 jaar), Clotilde Fissette (La Pédale Gaumaise)(Meisjes 14 jaar) en Thibaut Ponsaerts (Lotto Olympia Tienen). Uitslagen.

20/09/2014: Uitslagen zaterdag 20 september 2014 - Winst voor Annelies Dom (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team)(Wenduine - 1.15 Dames Elite), Ernesta Strainyte (LTU)(Silales SM DSK)(Muizen - 1.16 Dames Juniores), Lotte Rotman (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Muizen - 1.16 Dames Nieuwelingen), Greg Van Avermaet (BMC Racing Team)(Boortmeerbeek - Men Elite 1.1 UCI), Fabio Polazzi (To Win Josan CT)(Dilbeek - 1.12B EZC/U23), Mario Willems (Kingsnorth International Wheelers)(Eernegem - 1.12B EZC/U23), Benjamin Sydlik (DUI)(OSG Dortmund)(Kleine Brogel - 1.12C Open), Enzo Wouters (Avia Crabbe CT)(Reningelst - Men Juniors 2.1 UCI), Glen Van Herck (Jonge Rakkers Vollezele)(Escanaffles - 1.14.3 Juniores), Yoran Vanderveken (Kalas CT 99 Schriek)(Geel - 1.14.3 Juniores), Glenn De Visscher (K.V.C. Deinze vzw)(Haaltert - 1.14.3 Juniores), Pascal Eenkhoorn (NED)(Enertherm-BKCP)(Herne - 1.14.3 Juniores), Bjorg Lambrecht (APT-Spie-Douterloigne)(Munte - 1.14.3 Juniores), Gianni Wytinck (Avia Crabbe CT)(Sint-Denijs - 1.14.3 Juniores), Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Dottignies - Nieuwelingen 1.17 NAT Beker van België), Jari Carpentier (Wielerteam Ieper)(Alveringem - 1.17.3 Nieuwelingen), Jeff Mallé (C.T Keukens Buysse Knesselare)(Evergem Belzele - 1.17.3 Nieuwelingen), Xavier Ketelaars (NED)(Willebrord Wil Vooruit)(Geel - 1.17.3 Nieuwelingen), Siebren Baert (Rudyco-Janatrans CT)(Nazareth - 1.17.3 Nieuwelingen), Gil D'Heygere (APT-Spie-Douterloigne CT)(Opbrakel - 1.17.3 Nieuwelingen), Loran Cassaert (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Saint Leger - 1.17.3 Nieuwelingen), Francis Penders ()(Ligny - 1.18 Amateurs & Masters A), Erwin Bollen ()(Ligny - Masters B) en Nicolas Blanchy ()(Ligny - Masters C). Uitslagen.

19/09/2014: Koolskamp - Kampioenschap van Vlaanderen - Men Elite 1.1 UCI - De Fransman Arnaud Demare (FDJ.FR) wint in een massaspurt voor de Sloveen Luka Mezgec, Jonas Van Genechten, Michaël Van Staeyen, de Nederlanders Danny van Poppel en Kenny Robert van Hummel, Joeri Stallaert, de Fransman Adrien Petit, de Nederlander Yoeri Havik en Tom Van Asbroeck. Uitslag en Foto's.

19/09/2014: MEERHOUT - Op zondag 21 september wordt er in Meerhout een interclubwedstrijd voor Elite 1.12 IC 2 NAT gereden. Momenteel zijn er nog een 15-tal plaatsen vrij voor individuele renners. Zij die wensen deel te nemen, kunnen zich nog inschrijven via gtermont@hotmail.com. Technische gids.

19/09/2014: SELECTIES - Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw gaat van start in Dottenijs (Nieuwelingen)(Beker van België)(20/09). Selectie.

18/09/2014: Momignies (21/09) - Lotto-Beker van België EZC/U23 - Deelnemerslijst en Info.

18/09/2014: Dottignies (20/09) - Lotto-Beker van België Nieuwelingen - Deelnemerslijst en Info.

17/09/2014: Sint-Pauwels - 1.12B EZC/U23 - Glenn Rotty (VL Technics-Abutriek CT) wint in een massaspurt voor Tony Heirbaut, Jori Van Steenberghen, Jens De Meyere en de Nederlander Milan van den Ende. Uitslag en Foto's.

17/09/2014: Grand Prix de Wallonie - Men Elite 1.1 UCI - Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) wint met kleine voorsprong in Namur de Grand Prix de Wallonie. Op 0'02" werd de Fransman Tony Gallopin tweede en Jan Bakelants derde. Jelle Vanendert werd vierde op 0'04", de Australiër Rory Sutherland vijfde op 0'06", Dylan Teuns zesde, de Fransman Julien Simon zevende, de Luxemburger Frank Schleck achtste, de Fransman Thibaut Pinot negende op 0'08" en Gaetan Bille tiende op 0'09". Uitslag.

17/09/2014: Wiekevorst (14/09) - Veldrijden - Foto's.

16/09/2014: Desselgem - EMC/EZC/U23 - De Brit Andrew Fenn (Omega Pharma - Quick-Step CT) wint de 72ste GP Briek Schotte. In een spurt met drie was hij de snelste voor z'n ploegmakkers Iljo Keisse en de Italiaan Gianluca Brambilla. Op 0'47" werd Benjamin Verraes vierde, Jan Ghyselinck vijfde, Thomas De Gendt zesde, de Nederlander Brian van Goethem zevende en Stijn Vandenbergh achtste. Tosh Van Der Sande werd negende op 1'43" en de Duitser Yannick Mayer tiende op 4'10". Uitslag en Foto's.

16/09/2014: SELECTIES - Grand Prix de Wallonie (Men Elite 1.1 UCI)(17/09) - Bondscoach Jean-Pierre Dubois selecteerde volgende renners: Dieter Bouvry, Benjamin Declercq, Aimé De Gendt, Floris De Tier, Frederik Frison, Dries Van Gestel, Jef Van Meirhaeghe, Joachim Vanreyten, Kenneth Van Rooy en Jens Wallays. Voor meer wedstrijdinfo www.trworg.be.

15/09/2014: Zwevegem - EMC/EZC/U23 - De Nederlander Brian van Goethem (Metec-TKH Continental CT) wint solo de Grote Prijs Marcel Kint in het West-Vlaamse Zwevegem. Op 1'14" werd Frederique Robert tweede, Mathias Van Holderbeke derde en de Nederlanders Jarno Gmelich en Stef Krul vierde en vijfde. Op 1'35" werd Baptiste Planckaert zesde, Laurens Sweeck zevende en de Nederlander Tim Kerkhof achtste. Lander Seynaeve werd negende op 1'43" en Edward Planckaert tiende op 3'17". Uitslag en Foto's.

15/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - De Nederlandse Anna van der Breggen (Rabo Liv Women CT) wint solo de zware slotrit in Geraardsbergen. De Zweedse Emma Johansson won de spurt om de tweede plaats, op 0'07", voor de Nederlandse Annemiek van Vleuten, de Australische Tiffany Cromwell, Kelly Druyts, de Nederlandse Amy Pieters, de Australische Chloe Hosking, de Amerikaanse Lauren Stephens, de Nederlandse Thalita de Jong en de Nieuw-Zeelandse Joanne Kiesanowski. De Nederlandse Annemiek van Vleuten schrijft de eindzege van de Lotto Belisol Ladies Tour op haar palmares bij. Haar land en ploeggenotes Anna van der Breggen en Thalita de Jong eindigden tweede en derde op 0'27" en 0'41". De Nederlandse Thalita de Jong (Rabo Liv Women CT) wint het rushes en jongerenklassement, de Nederlandse Anna van der Breggen (Rabo Liv Women CT) het bergklassement, Sofie De Vuyst (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) het klassement beste Belgische renster en Rabo Liv Women CT in het clubklassement. Uitslag en Eindklassementen.

15/09/2014: SELECTIES - Wereldkampioenschappen Tijdrijden & Weg - Ponferrada (SPA)(21-28/09) - De bondscoaches selecteerden volgende renners/rensters: Tijdrijden: Eva Maria Palm (Dames Juniores) - Senne Leysen & Martin Palm (reserve: Stan Dewulf)(Heren Juniores) - Frederik Frison & Ruben Pols (reserve: Brent Luyckx)(Heren U23) - Ann-Sophie Duyck (Dames Elite) - Pieter Serry & Kristof Vandewalle (Heren Elite). Weg: Fien Delbaere, Lenny Druyts, Eva Maria Palm & Saartje Vandenbroucke (reserve: Maxime Roes)(Dames Juniores) - Steff Cras, Ward Jaspers, Senne Leysen, Martin Palm, Emiel Planckaert & Jordi Warlop (reserves: Stan Dewulf, Célestin Leyman, Jeroen Pattyn & Jacob Relaes)(Heren Juniores) - Tiesj Benoot, Jasper De Buyst, Floris De Tier, Dylan Teuns, Kenneth Van Rooy & Loïc Vliegen (Heren U23)(reserves: Dieter Bouvry, Benjamin Declercq & Xandro Meurisse) - Jessie Daams, Sofie De Vuyst, Kelly Druyts, Ann-Sophie Duyck, Maaike Polspoel en Annelies Van Doorslaer (reserves: Shana Van Glabeke & Anisha Vekemans)(Dames Elite) - Jan Bakelants, Tom Boonen, Philippe Gilbert, Ben Hermans, Greg Van Avermaet, Jelle Vanendert, Sep Vanmarcke, Johan Vansummeren & Tim Wellens (reserves: Jens Keukeleire, Gianni Meersman, Maxime Monfort, Pieter Serry & Jasper Stuyven). Voor meer wedstrijdinfo www.mundialciclismoponferrada.com.

14/09/2014: Wiekevorst - Veldrijden - Winst voor Daan Hoeyberghs (BKCP-Powerplus)(EZC/U23), Jenko Bonne (Lares-Doltcini CT)(Juniores), Joyce Vanderbeken (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Dames Elite), Florian Vermeersch (Lares-Doltcini CT)(Nieuwelingen), Jara Noël (AA Drink-B.R.I.S. CT)(Dames Jeugd), Kenny Geluykens (CT Kessel)(Amateurs & Masters A), Wim Jansen (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters B), Dirk Mertens (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters C) en Dirk Van Sinay (Masters D)(Individueel). Foto's.

14/09/2014: Klein-Sinaai - 1.12B EZC/U23 - Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove) wint in een spurt met twee van Kristof Dhollander. Op 0'16" won Joachim Vanreyten de spurt om de derde plaats voor Glenn Rotty en Luc De Duytsche. Uitslag en Foto's.

14/09/2014: Kallo - 1.14.3 Juniores - De Nederlander Peter Lenderink (WRV de Peddelaars) wint in een Nederlands spurtje voor Pascal Eenkhoorn en Jan Maas. Op 0'27" werd Sven Van Laer vierde, Angelo Van Den Bossche vijfde op 0'32" en Kevin Heylen zesde. Uitslag en Foto's.

14/09/2014: Tour de Moselle (FRA)(12-14/09) - EZC/U23 - Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) behaalt de eindzege in de Tour de Moselle. Laurens De Plus (Lotto Belisol U23) is eindwinnaar van het bergklassement en EFC-Omega Pharma-Quick.Step van het ploegenklassement.

14/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - De Australische Chloe Hosking () wint de derde rit in Halle-Buizingen. In een massaspurt was zij de snelste voor de Nederlandse Thalita de Jong, Kelly Druyts, de Zweedse Emma Johansson, de Britse Lucy Garner, de Nederlandse Marianne Vos, de Amerikaanse Kendall Ryan, de Zuid-Afrikaanse Ashleigh Moolman-Pasio, de Nieuw-Zeelandse Joanne Kiesanowski en de Nederlandse Amy Pieters. In het algemene individuele klassement blijft de Nederlandse Annemiek van Vleuten stevig aan de leiding. Zij staat ook aan de leiding in het rushesklassement. De Nederlandse Anna van der Breggen (Rabo Liv Women CT) leidt in het bergklassement, de Nederlandse Thalita de Jong (Rabo Liv Women CT) in het jongerenklassement, Sofie De Vuyst (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) in het klassement beste Belgische renster en Rabo Liv Women CT in het clubklassement. Uitslag en Klassementen.

14/09/2014: GP Jef Scherens-Rondom Leuven - Men Elite 1.1 UCI - De Duitser André Greipel (Lotto Belisol) wint de 48ste editie van de GP Jef Scherens-Rondom Leuven in Leuven. In een massasprint was hij de snelste voor Tom Van Asbroeck, de Nederlanders Danny van Poppel en Kenny Robert van Hummel, Kenneth Vanbilsen, de Luxemburger Jean-Pierre Drucker, Antoine Demoitie, Laurens De Vreese en de Nederlanders Coen Vermeltfoort en Mike Teunissen. Uitslag.

14/09/2014: Mémorial Gilbert Letêcheur - Lotto-Beker van België EZC/U23 - Quincy Vens (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT) wint solo de zesde editie van de Mémorial Gilbert Letêcheur te Rochefort. Emiel Wastyn won de spurt om de tweede plaats, op 0'17", voor David Motte, Sibrecht Pieters, Gianni Marchand, Mathias De Witte, Remy Mertz, Jean-Albert Carnevali, Kess Heytens, Lennert Teugels en Jérôme Giaux In het individuele klassement blijft Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) aan de leiding voor z'n ploegmaat Michiel Dieleman en Kenzie Boutté. Het individuele klassement U23 wordt aangevoerd door Kenzie Boutté (Douchy-Thalassa CT) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT.

14/09/2014: Hasselt - EMC/EZC/U23 - Dernycriterium - Roy Jans (Wanty-Groupe Gobert) wint het dernycriterium te Hasselt. Iljo Keisse werd tweede, Jasper De Buyst derde, Nick Nuyens vierde en Guillaume Van Keirsbulck vijfde. Uitslag.

14/09/2014: Ophasselt - Elite 1.12 IC 2 NAT - Lawrence Naesen (Van Der Vurst Development Team) wint de 4e Memorial Willy De Rijck. Hij was de snelste van zes renners voor Gill Meheus, Rutger Roelandts, Jurgen Guns, Lode Van Impe en Frederik Penne. Op 0'25" won Kevin Van Impe de spurt om de zevende plaats voor Davy Van Damme, Stijn Remory en Gertjan De Sy. Het clubklassement werd gewonnen door Van Der Vurst Development Team. Uitslag en Clubklassement & Foto's.

14/09/2014: Vlaams-Brabant Classic Zemst - Juniores 1.14 NAT - De Nederlander Noah van der Meer (Westland Wil Vooruit) wint met kleine voorsprong de SteraGas Vlaams-Brabant Classic te Zemst. Op 0'01" won z'n landgenoot Julius van den Berg de spurt om de tweede plaats voor Stijn Philips, Jens Berckmans, Steven Moons, de Nederlander Jurriaan Vos, Vincent Blancke, Bastien Kroonen, Simon Daniels, Wouter Persoon en de Nederlander Danillo Verstappen. Het clubklassement werd gewonnen door de Nederlandse ploeg Viking Monkeytown Kroon Wilnis. Uitslag en Clubklassement.

14/09/2014: Wortegem - Aspiranten - Foto's.

14/09/2014: Uitslagen Aspiranten Wortegem zondag 14 september 2014 - Winst voor Sophie Tierolf (NED)(VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Rune Thoré (Wielerteam Ieper)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Nele Van Assche (VA-CT Zele)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Arjan Poleij (NED)(ZRTC Theo Middelkamp)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Ben Baele (Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

14/09/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 14 september 2014 - Winst voor Laura Lauwerijs (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Budingen - Meisjes 12 jaar), Alexander Teerlinck (WK Noord-West-Brabant)(Budingen - Jongens 12 jaar), Kiona Crabbé (Lotto Olympia Tienen)(Budingen - Meisjes 13 jaar), Yevgeny Van Olmen (K.W.C. Heist Zuiderkempen v.z.w.)(Budingen - Jongens 13 jaar), Thibaut Ponsaerts (Lotto Olympia Tienen)(Budingen - Jongens 14 jaar), Robin Orins (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Escanaffles - Jongens 12 jaar Tijdrit-Weg), Céline Van Lancker (K.V.C. Deinze vzw)(Escanaffles - Meisjes 13 jaar Tijdrit-Weg), Enrico Dhaeye (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Escanaffles - Jongens 13 jaar Tijdrit-Weg), Camille Delestrait (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Escanaffles - Meisjes 14 jaar Tijdrit-Weg), Kevin Gadenne (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Escanaffles - Jongens 14 jaar Tijdrit), Johan Vincent (Sprint 2000 Charleroi ASBL)(Escanaffles - Jongens 14 jaar Weg), Alyson Fontaine (Sprints.com)(Herderen - Meisjes 12 jaar), Arne Baers (Hageland CT)(Herderen - Jongens 12 jaar), Brit Verbeek (Hageland CT)(Herderen - Meisjes 13 jaar), Ryan Cortjens (VA-CT Zele)(Herderen - Jongens 13 jaar), Luuk Herben (NED)(WCL Bergklimmers)(Herderen - Jongens 14 jaar), Stephanie Kemps (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Kasterlee - Meisjes 12 jaar), Emiel De Preter (K.W.C. Heist Zuiderkempen vzw)(Kasterlee - Jongens 12 jaar), Tessa Zwaenepoel (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Kasterlee - Meisjes 13 jaar), Stef Scharre (K.W.C. Heist Zuiderkempen vzw)(Kasterlee - Jongens 13 jaar), Gilles Heylen (K.W.C. Heist Zuiderkempen vzw)(Kasterlee - Jongens 14 jaar), Katrijn De Clercq (VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meulebeke - Meisjes 12 jaar), Niels Lievens (KSC Denderstreek Labiekes)(Meulebeke - Jongens 12 jaar), Kyenta Vanwalleghem (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Meulebeke - Meisjes 13 jaar), Warre Vangheluwe (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Meulebeke - Jongens 13 jaar), Mathias Declercq (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Meulebeke - Jongens 14 jaar), Julie Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meux - Meisjes 12 jaar), Ryan Segers (Keukens Redant CT)(Meux - Jongens 12 jaar), Esmee Gielkens (Sport en Moedig Genk)(Meux - Meisjes 13 jaar), Floris Van Tricht (Lotto Olympia Tienen)(Meux - Jongens 13 jaar), Luca De Meester (Keukens Redant CT)(Meux - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

14/09/2014: Uitslagen zondag 14 september 2014 - Winst voor Chloe Hosking (AUS)(Buizingen - Women Elite 2.2 UCI), André Greipel (GER)(Lotto Belisol)(Leuven - Men Elite 1.1 UCI), Roy Jans (Wanty-Groupe Gobert)(Hasselt - EMC/EZC/U23), Lawrence Naesen (Van Der Vurst Development Team)(Ophasselt - Elite 1.12 IC 2 NAT), Quincy Vens (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT)(Rochefort - 1.12 EZC/U23), Thomas Van Opstal (Bianchi-Lotto-Nieuwe Hoop Tielen vzw)(Burcht - 1.12B EZC/U23), David Geldhof (CT Zuidwest)(Heule - 1.12B EZC/U23), Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Klein-Sinaai - 1.12B EZC/U23), Nick De Weerdt (Kalas CT 99 Schriek)(Schoot Tessenderlo - 1.12C Open), Noah van der Meer (NED)(Westland Wil Vooruit)(Zemst - Juniores 1.14 NAT), Peter Lenderink (NED)(WRV de Peddelaars)(Kallo - 1.14.3 Juniores), Ward Pardon (vzw de Demerspurters)(Maransart - 1.14.3 Juniores), Alfdan De Decker (DaVo CT-Tongeren)(Merelbeke - 1.14.3 Juniores), Jonas Castrique (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Mesen - 1.14.3 Juniores), Nathan Vriens (Sport en Moedig Genk)(Montenaken - 1.14.3 Juniores), Michiel Stockman (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Outrijve - 1.14.3 Juniores), Gianni Wytinck (Avia Crabbe CT)(Pittem - 1.14.3 Juniores), Jordi Talen (NED)(Sint Lenaarts - 1.14.3 Juniores), Jorden De Haes (Kalas CT 99 Schriek)(Vollezele - 1.14.3 Juniores), Stan Lowie (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Bury - 1.17.3 Nieuwelingen), Lothar Verhulst (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Gits - 1.17.3 Nieuwelingen), Mitch Groot (NED)(BKCP Bank)(Halen - 1.17.3 Nieuwelingen), Lennert Tanghe (CT Avia Crabbe Westhoek)(Kuurne - 1.17.3 Nieuwelingen), Alexandre Zuliani (UC Seraing-VOO-Chatel)(Landen - 1.17.3 Nieuwelingen), Arthur Baude (Team Verandas Willems CC Chevigny)(Maransart - 1.17.3 Nieuwelingen), Sander De Pestel (Wielerteam Waasland vzw)(Nederbrakel - 1.17.3 Nieuwelingen), Merten De Wever (CT Avia Crabbe Westhoek)(Poeke - 1.17.3 Nieuwelingen) en Ramon van Bokhoven (NED)(TWC Pijnenburg)(Sint Lenaarts - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

13/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - De Nederlandse damesploeg Rabo Liv Women CT (Annemiek van Vleuten, Marianne Vos, Thalita de Jong, Anna van der Breggen, Lucinda Brand & Anna Knauer) wint de ploegentijdrit in Colfontaine. Op 0'43" werd Team Giant-Shimano tweede, Futurumshop.nl-Zannata derde en Tibco/To The Top vierde. Topsport Vlaanderen ProDuo Ridley werd negende op 1'31", Lotto Belisol Ladies tiende op 1'32" en Keukens Redant CT veertiende op 2'06". In het algemene individuele klassement blijft de Nederlandse Annemiek van Vleuten stevig aan de leiding. De Nederlandse Anna van der Breggen (Rabo Liv Women CT) leidt in het bergklassement, de Nederlandse Thalita de Jong (Rabo Liv Women CT) in het jongeren en rushesklassement, Sofie De Vuyst (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) in het klassement beste Belgische renster en Rabo Liv Women CT in het clubklassement. Uitslag en Klassementen.

13/09/2014: Honselersdijk (NED) - Aspiranten 12 jaar - Luca Van Hout (Kon. Balen B.C. v.z.w.) wint de Klompenronde bij de 12-jarige aspiranten in het Nederlandse Honselersdijk.

13/09/2014: Tour de Moselle (FRA)(12-14/09) - EZC/U23 - Dieter Bouvry (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) wint de derde rit van de 29ste editie van de Tour de Moselle in Frankrijk. Hij was de snelste van vijf renners voor Bert Van Lerberghe, Bram Van Broekhoven, Ruben Pols en de Fransman Adrien Guillonnet. In het algemene individuele klassement blijft Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) aan de leiding. EFC-Omega Pharma-Quick.Step leidt in het ploegenklassement.

13/09/2014: Heist - Men Elite 1.2 UCI - Michaël Van Staeyen (Topsport Vlaanderen-Baloise) wint de Kustpijl te Heist. Hij was de snelste van een omvangrijke kopgroep voor Robin Stenuit, Roy Jans, de Nederlander Remco Te Brake, Pieter Vanspeybrouck, de Nederlanders André Looij en Yoeri Havik, Joeri Stallaert, de Nederlander Twan Brusselman en de Noor Daniel Hoelgaard. Het clubklassement werd gewonnen door Topsport Vlaanderen-Baloise. Uitslag en Clubklassement.

13/09/2014: Nieuwkerken-Waas - Elite 1.12 IC 1 NAT - Steven Haerinck (KSV Deerlijk-Gaverzicht) wint het Kampioenschap der Beide Vlaanders. Hij was de snelste van tien renners voor Michiel Broes, Kristof Dockx, Christophe Van Cauwenberghe, Laurent Donnay, Bryan Verdoolaeghe, Thomas Ongena, Ken De Fauw, Jens Van Beylen en Steven Hoedt. Het clubklassement werd gewonnen door KSV Deerlijk-Gaverzicht. Uitslag en Clubklassement.

13/09/2014: Waarloos - 1.16 Dames Jeugd - Belgisch kampioene Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning) wint bij de dames nieuwelingen. In een massaspurt was zij de snelste voor Lotte Rotman, Alana Castrique en de Nederlandse dames Daimy Hellemons en Kylie Waterreus. Bij de dames juniores won de Canadese Dafne Theroux Izquierdo (Canada) solo. Op 0'12" won Fenna Vanhoutte de spurt om de tweede plaats voor Elise Vander Sande, de Canadese Laurence Dumais en Mieke Docx. Uitslagen

13/09/2014: Kemmel - 1.13 U23 IC - David Desmecht (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) wint met kleine voorsprong de Heuvelland Classic te Kemmel. Op 0'02" werd Merliijn Decoster tweede, Joachim Vanreyten derde op 0'08", Lander Seynaeve vierde, de Nederlander Jason van Dalen vijfde op 0'13", Edward Planckaert zesde op 0'21", de Nederlander Arvid de Kleijn zevende, Cedric Defreyne achtste en Matthias Vandewalle negende. EFC-Omega Pharma-Quick.Step won het clubklassement. Uitslag en Clubklassement.

13/09/2014: Tour of Britain (GBR)(07-14/09) - Men Elite 2.HC UCI - Julien Vermote (Omega Pharma - Quick-Step CT) wint in Brighton solo de zevende rit. Op 0'23" werd de Litouwer Ignatas Konovalovas tweede en de Nederlander Dylan van Baarle derde. Kevin Ista werd zesde op 1'20" en Dylan Teuns zevende.

13/09/2014: Tour de Moselle (FRA)(12-14/09) - EZC/U23 - Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) wint na de openingsrit nu ook de tweede rit (individuele tijdrit) van de 29ste editie van de Tour de Moselle in Frankrijk. De Fransman Nico Denz werd tweede op 0'15", Elias Van Breussegem derde op 0'17" en Ruben Pols vierde op 0'18". In het algemene individuele klassement blijft Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) aan de leiding. EFC-Omega Pharma-Quick.Step leidt in het ploegenklassement.

13/09/2014: Uitslagen zaterdag 13 september 2014 - Winst voor Rabo Liv Women CT (Colfontaine - Women Elite 2.2 UCI Ploegentijdrit), Dafne Theroux Izquierdo (CAN)(Canada)(Waarloos - 1.16 Dames Juniores), Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning)(Waarloos - 1.16 Dames Nieuwelingen), Michaël Van Staeyen (Topsport Vlaanderen-Baloise)(Heist - Men Elite 1.2 UCI), Steven Haerinck (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Nieuwkerken Waas - Elite 1.12 IC 1 NAT), Kevin Lava (Smartphoto CT)(Berlare - 1.12B EZC/U23), Nathan Van Hooydonck (Bissell Development Team)(Torhout Wijnendale - 1.12B EZC/U23), David Desmecht (EFC-Omega Pharma-Quick.Step)(Kemmel - 1.13 U23), Pierre Goebeert (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Lochristi - 1.14.3 Juniores), Glen Van Herck (Jonge Rakkers Vollezele)(Schriek - 1.14.3 Juniores), Joran Vermet (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Vladslo - 1.14.3 Juniores), Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Desselgem - 1.17.3 Nieuwelingen), Tibo Nevens (Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw)(Diegem - 1.17.3 Nieuwelingen), Engelbert Van Keirsbulck (CT Avia Crabbe Westhoek)(Dottignies - 1.17.3 Nieuwelingen), Neil Couhysder (Koninklijke Brugse Velosport vzw)(Knokke Heist - 1.17.3 Nieuwelingen), Gerben Van Houte (Rudyco-Janatrans CT)(Waarloos - 1.17.3 Nieuwelingen) en Pieter Van De Water (De Kastelse Durvers v.z.w.)(Schriek - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

12/09/2014: Tour de Moselle (FRA)(12-14/09) - EZC/U23 - Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) wint de openingsrit van de 29ste editie van de Tour de Moselle in Frankrijk. In een spurt met vier was hij de snelste voor de Fransman Yann Guyot, Benjamin Declercq en Dimitri Peyskens.

12/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - De Nederlandse Annemiek van Vleuten (Rabo Liv Women CT) wint na de proloog nu ook de eerste rit van de Lotto Belisol Ladies Tour. In Honnelles was ze sneller dan haar landgenote Anna van der Breggen. Op 0'06" won de Nederlandse Thalita de Jong de spurt om de derde plaats voor de Australische Tiffany Cromwell, de Britse Lucy Garner, de Nederlandse Marianne Vos, de Zweedse Emma Johansson, de Canadese Joëlle Numainville, Kelly Druyts en de Amerikaanse Lauren Stephens. In het algemene individuele klassement verstevigt de Nederlandse Annemiek van Vleuten haar leidersplaats. Zij staat ook aan de leiding in het rushesklassement. De Nederlandse Anna van der Breggen (Rabo Liv Women CT) leidt in het bergklassement, de Nederlandse Thalita de Jong (Rabo Liv Women CT) in het jongerenklassement, Sofie De Vuyst (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) in het klassement beste Belgische renster en Rabo Liv Women CT in het clubklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

12/09/2014: Moerzeke (31/08) - Miniemen - Foto's.

12/09/2014: Knesselare (17/08) - Miniemen - Foto's.

12/09/2014: Izegem (24/08) - Miniemen - Foto's.

12/09/2014: Mémorial Gilbert Letêcheur - Lotto-Beker van België EZC/U23 - Zondag 14 september vindt de viijfde wegwedstijd van de Lotto-Beker van België voor Elite z/c en U23 plaats: de 6de Mémorial Gilbert Letêcheur te Rochefort. Deze wedstrijd loopt over een afstand van 159 km (123 km in lijn en 4 ronden van 9 km) en is een organisatie van de Naamse provinciale afdeling van FCWB. De start vindt plaats om 12u55 op de Route de Marche aan de Espace Ferdinand Bracke van de velodroom te Rochefort. De aankomst is voorzien omstreeks 17u00. In het individuele klassement leidt Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) voor z'n ploegmaat Michiel Dieleman en Kenzie Boutté. Het individuele klassement U23 wordt aangevoerd door Kenzie Boutté (Douchy-Thalassa CT) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT. Deelnemerslijst en Info.

12/09/2014: SELECTIES - Chrono Champenois Bétheny (FRA)(14/09) - Bondscoaches Ludwig Willems en Jean-Pierre Dubois selecteerden volgende renster/renner: Ann-Sophie Duyck (Dames Elite) en Frederik Frison (Heren U23). Voor meer wedstrijdinfo www.chrono-champenois.com.

11/09/2014: Sint-Gillis-Waas - 1.12B EZC/U23 - Oskar Goyvaerts (Team Deschuytter-KWSC Westkerke) wint solo in het Waasland. Tony Heirbaut won de spurt om de tweede plaats, op 0'30", voor Glenn Rotty, Jori Van Steenberghen en Matthias Ongena. Uitslag en Foto's.

11/09/2014: Wielerbond Vlaanderen - Nieuwsbrief 2014/16.

11/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - De Nederlandse Annemiek van Vleuten (Rabo Liv Women CT) wint de proloog (7,82 km) van de Lotto Belisol Ladies Tour te Naast. Zij wordt daardoor ook eerste leidster. De Amerikaanse Lauren Stevens werd tweede op 0'26", de Nederlandse Marianne Vos derde op 0'32", de Amerikaanse Lauren Komanski vierde op 0'33", de Nederlandse Anna van der Breggen vijfde op 0'35", de Nederlandse Thalita de Jong zesde op 0'36", de Zweedse Emma Johansson zevende op 0'37", de Duitse Charlotte Becker achtste op 0'41", de Canadese Joelle Numainville negende en de Duitse Mieke Kröger tiende op 0'46". Sofie De Vuyst werd eerste Belgische, twintigste, op 0'58". Uitslag en Klassementen & Foto's.

11/09/2014: Izegem - EMC/EZC/U23 - Provinciaal Kampioenschap EMC West-Vlaanderen - Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen-Baloise) wint de 46ste Grote Prijs Jerome Dekimpe en wordt tevens de nieuwe provinciaal kampioen. In een spurt met twee was hij sneller dan Bjorn Leukemans. Op 0'12" won Iljo Keisse de spurt om de derde plaats voor Baptiste Planckaert, Zico Waeytens, Tosh Van Der Sande, Jelle Wallays en de Nederlander Stef Krul. Op 1'06" werd de Nederlander Peter Koning negende en Boris Vallee tiende. Uitslag.

11/09/2014: SELECTIES - Open International de Roubaix (FRA)(12-13/09) - Bondscoach Peter Pieters selecteerde volgende renners/renster: Nicky Degrendele (Sprint & Keirin) - Lotte Kopecky (Omnium) (Dames Elite) - Kenny De Ketele & Lindsay De Vylder (Heren Elite)(Omnium). Voor meer wedstrijdinfo http://velodrome-couvert-roubaix.com.

10/09/2014: Kortemark (04/09) - EMC/EZC/U23 - Extra Foto's.

10/09/2014: Lotto Belisol Ladies Tour (11-15/09) - Women Elite 2.2 UCI - Deelnemerslijst.

10/09/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN NIEUWELINGEN 2de jaars - Hooglede-Gits - Gil D'Heygere (APT-Spie-Douterloigne CT) is Kampioen van België geworden bij de tweedejaars nieuwelingen te Hooglede-Gits. Hij was de snelste van zes renners. Lothar Verhulst veroverde het zilver en Robbe Debuyck het zilver. Cedric Beck werd vierde, Laurens Huys vijfde en Jarno Mondelaers zesde. De spurt om de zevende plaats, op 0'15", werd gewonnen door Bert Bonne voor Lennert Tanghe, Merten De Wever en Jari Clauwaert. Uitslag.

10/09/2014: Wingene - Elite 1.12 IC 1 NAT - Oliver Naesen (Cibel) wint met kleine voorsprong Wingene Koers. Maarten Craeghs werd tweede op 0'02". De spurt om de derde plaats, op 0'19", werd gewonnen door Dieter Bouvry voor de Nederlander Patrick van der Duin, Isaak Bultynck en Axel Decorte. Ludwig De Winter werd zevende op 0'23". De Nederlander Arvid de Kleijn won de spurt om de achtste plaats, op 0'25", voor de Australiër George Tansley en Bert Van Lerberghe. Uitslag.

09/09/2014: DAMES WIELERTEAM LENSWORLD-ZANNATA 2015 - Het komende wielerjaar wordt Lensworld de hoofdsponsor naast Zannata-Bikes van het huidige Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team. Lensworld was al sinds 2013 sponsor van het opgerichte dames UCI team CyclelivePlus-Zannata in 2013 en vervolgens co-sponsor bij het Futurumshop.nl-Zannata team onder de sportieve leiding van Heidi Van De Vijver. Zij neemt het komende wielerjaar het management zelf in handen na tien jaar als sportdirecteur. www.lensworld.be van dhr. Pieter Stulens, is de grootste onlineshop voor lenzen en producten in de Benelux en dus samen met Zannata een mooie en trouwe sponsor. "K ben zeer tevreden met deze uitkomst, samen groeien was en blijft ons doel. Na allerlei ervaringen was de tijd rijp dat ik het team ook ga managen en heb ik er een ervaren assistente bijgenomen met de Nederlandse Martine Bras. Martine is net uit het peloton gestapt - ze was zelf een succesvol professioneel renster - en kunnen we ons samen ten volle blijven richten op het verder ontwikkelen van talenten." De ploeg gaat terug op een Belgische UCI-licentie rijden en heeft ondertussen met oa Sofie De Vuyst, Annelies Dom, Evy Kuijpers en de Europese kampioene tijdrijden Mieke Kroger een verlengde overeenkomst getroffen. De komende weken zal de renstersgroep vervolledigd worden.

09/09/2014: SELECTIES - Wereldkampioenschappen Tijdrijden & Weg - Ponferrada (SPA)(21-28/09) - De bondscoaches selecteerden volgende renners/rensters: Tijdrijden: Eva Maria Palm (Dames Juniores) - Senne Leysen & Martin Palm (reserve: Stan Dewulf)(Heren Juniores) - Frederik Frison & Ruben Pols (reserve: Brent Luyckx)(Heren U23) - Ann-Sophie Duyck (Dames Elite) - Pieter Serry & Kristof Vandewalle (Heren Elite). Weg: Fien Delbaere, Lenny Druyts, Eva Maria Palm & Saartje Vandenbroucke (reserve: Maxime Roes)(Dames Juniores) - Steff Cras, Ward Jaspers, Senne Leysen, Martin Palm, Emiel Planckaert & Jordi Warlop (reserves: Stan Dewulf, Célestin Leyman, Jeroen Pattyn & Jacob Relaes)(Heren Juniores) - Tiesj Benoot, Jasper De Buyst, Floris De Tier, Dylan Teuns & Loïc Vliegen (De zesde renner wordt bekendgemaakt tijdens de persconferentie op maandag 15/09)(Heren U23) - Jessie Daams, Sofie De Vuyst, Kelly Druyts, Ann-Sophie Duyck, Maaike Polspoel en Annelies Van Doorslaer (reserves: Shana Van Glabeke & Anisha Vekemans)(Dames Elite). De selectie van de wegrit voor de heren elite zal bekendgemaakt worden tijdens de persconferentie op maandag 15/09. Voor meer wedstrijdinfo www.mundialciclismoponferrada.com.

09/09/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN NIEUWELINGEN 2de jaars - Hooglede-Gits (10/09) - Deelnemerslijst en Technische gids.

09/09/2014: SELECTIES - Deplasco-VDBG Steenhouwerij C.T. gaat van start in de Wingene (Elite 1.12 IC 1 NAT)(10/09), Ophasselt (Elite 1.12 IC 2 NAT)(14/09) en Rochefort (1.12 EZC/U23)(Beker van België)(14/09). Selecties.

08/09/2014: Denderhoutem - 1.12B EZC/U23 - Jordy Vermeire (CT BCV - Works-Soenens) wint solo de 6e GP Jartazi. Kenn Simon werd tweede op 0'08" en Maarten Vlasselaer derde. De spurt om de vierde plaats, op 0'15", werd gewonnen door Andrew Ydens voor Jori Van Steenberghen en Johannes De Paepe. Uitslag en Foto's.

08/09/2014: Wetteren - EMC/EZC/U23 - De Italiaan Luca Paolini (Team Katusha) wint het dernycriterium te Wetteren. In een spannende spurt was hij sneller dan Stijn Devolder, Guillaume Van Keirsbulck, Nick Nuyens en de Nederlander Kenny van Hummel. Uitslag.

08/09/2014: KLEIN-SINAAI - Op zaterdag 13 september (Miniemen) en zondag 14 september (EZC/U23) zijn het terug wielerhoogdagen in Klein-Sinaai (deelgemeente van Stekene). Alle info.

08/09/2014: PISTEMEETING WILRIJK - Naar jaarlijkse gewoonte richt Kon. Wielerclub Feestcomité Wilrijk vzw in samenwerking met het Wielercentrum Antwerpen een pistemeeting in op vrijdag 12 september. Het is vooral een meeting voor de jeugd, die dan eveneens de kans krijgt om achter de derny hun kunnen te tonen. Als omkadering rijden de EZC/U23 drie dernyreeksen. De volgende EZC/U23 renners nemen de start: Glenn Rotty, Gerry Druyts, Niels Vandyck, Stijn Mortelmans, Wim Thijs, Ben Cools, Pauwel Verhulst en Edwin Smeulders. De eerste start wordt gegeven om 19u. De inschrijving voor de jeugdrenners (nieuwelingen en juniores) begint om 18u ter plaatse. Programma en Flyer.

07/09/2014: Kruiskerke - 1.12B EZC/U23 - Guy Van Broekhoven (Poorten Feryn Team) wint de GP Electriciteitswerken Steven Taghon. In een spurt met twee was hij sneller dan Steven De Decker. De spurt om de derde plaats, op 0'09", werd gewonnen door Geert Vermoote voor Giel Bruyneel en Quincy Vens. Uitslag en Foto's.

07/09/2014: Naast - 1.15 Dames Elite - De Nederlandse Floortje Mackaij (Team Giant-Shimano) wint in een spurt met tegen van de Japanese Yukiyo Hori. Op 0'05" won Sofie De Vuyst de spurt om de derde plaats voor de Duitse Daniela Gass, Demmy Druyts, Steffy Van Den Haute, de Nederlandse Kyara Styns, Evelien Debboudt, Sarah Inghelbrecht en de Nederlandse Kim de Baat. Uitslag.

07/09/2014: Naast - 1.16 Dames Juniores - De Australische Macey Stewart (Mersey Valley CC) wint solo de Grand Prix du President. Op 0'05" werd de Canadese Sarah Mason tweede. De spurt om de derde plaats, op 1'32", werd gewonnen door de Canadese Catherine Quellette voord Jana Teirlinck en de Canadese Katherine Maine. Uitslag.

07/09/2014: Naast - 1.16 Dames Nieuwelingen - Belgisch kampioene Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning) behaalt de zege. Zij was de snelste van drie koploopsters voor de Nederlandse dames Kylie Waterreus en Claudia Jongerius. Op 1'01" won Chloe Goossenaerts de spurt om de vierde plaats voor Lotte Rotman en Cloé Minet. Uitslag.

07/09/2014: Bavikhove - EMC/EZC/U23 - De Pool Rafal Majka (Tinkoff-Saxo) wint het criterium te Bavikhove. In een spurt met twee was hij sneller dan de Australiër Simon Gerrans. De spurt om de derde plaats, op 0'10", werd gewonnen door de Italiaan Alessandro Petacchi voor z'n landgenoot Luca Paolini, Stijn Devolder, Gianni Meersman en Yves Lampaert. Uitslag.

07/09/2014: La Philippe Gilbert Junior - Lotto-Beker van België - Men Juniors 1.1 UCI - Jordi Van Dingenen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) wint de 29e La Philippe Gilbert te Remouchamps. Hij was de snelste van zeven renners voor Martin Palm, Stijn Bogaerts, Jorden Bothuyne, Thomas Demolder, Steff Cras en Loïc Hennaux. Op 0'08" werd Celestin Leyman achtste en de Brit Matthew Gibson negende. Jeroen Pattyn werd tiende op 0'20" en Julien Mortier elfde. In het algemeen individueel klassement blijft aangevoerd door Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL) aan de leiding voor Robbe Ghys en Shayne Pruvoost. In het algemeen clubklassement wordt Avia Crabbe CT de nieuwe leider. Uitslag en Klassementen.

07/09/2014: Zemst-Hofstade - Veldrijden - Winst voor Daan Hoeyberghs (BKCP-Powerplus)(EZC/U23), Jappe Jaspers (Lares-Doltcini CT)(Juniores), Loes Sels (Young Telenet Fidea CT)(Dames Elite), Florian Vermeersch (Lares-Doltcini CT)(Nieuwelingen), Jara Noël (AA Drink-B.R.I.S. CT)(Dames Jeugd), Glenn Van Ginneken (Individueel)(Amateurs & Masters A), Benny De Bock (Rudyco-Janatrans CT)(Masters B), Dirk Mertens (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters C) en Dirk Van Sinay (Masters D)(Individueel).

07/09/2014: Stekene - Aspiranten - Foto's.

07/09/2014: Uitslagen Aspiranten Stekene zondag 07 september 2014 - Winst voor Laura Lauwerijs (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Jado Bleyenberg (Rudyco-Janatrans CT)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Farah Duym (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Kaï Pauwels (Rudyco-Janatrans CT)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Maxim Pauwels (Wielerteam Waasland vzw)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

07/09/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 07 september 2014 - Winst voor Arne Baers (Hageland CT)(Emptinne - Jongens 12 jaar), Brit Verbeek (Hageland CT)(Emptinne - Meisjes 13 jaar), Julien Gaspard (Lotto-VC Ardennes)(Emptinne - Jongens 13 jaar), Martin Delcommune (CC Chevigny)(Emptinne - Jongens 14 jaar), Gloria Van Mechelen (Individueel)(Gistel - Meisjes 12 jaar), Robin Orins (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Gistel - Jongens 12 jaar), Laurens Vandaele (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Gistel - Jongens 13 jaar), Anthea Vansteenkiste (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Gistel - Meisjes 14 jaar), Mathias Declercq (C.T. -DJ Matic-Kortrijk)(Gistel - Jongens 14 jaar), Lina Beirinckx (WSC Hand In Hand Baal)(Herselt - Meisjes 12 jaar), Luca Van Hout (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Herselt - Jongens 12 jaar), Tessa Zwaenepoel (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Herselt - Meisjes 13 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Herselt - Jongens 13 jaar), Gilles Heylen (K.W.C. Heist Zuiderkempen v.z.w.)(Herselt - Jongens 14 jaar), Stephanie Kemps (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Lutlommel - Meisjes 12 jaar), Wout Poets (NED)(TWC de Kempen)(Lutlommel - Jongens 12 jaar), Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Lutlommel - Meisjes 13 jaar), Emile Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Lutlommel - Jongens 13 jaar), Lars Daniels (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Lutlommel - Jongens 14 jaar), Dayan Van Rillaert (La Royale Pedale Saint-Martin - Tournai)(Pommeroeul - Jongens 12 jaar), Justine Vromane (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Pommeroeul - Meisjes 13 jaar), Giel Barbry (CT Avia Crabbe Westhoek)(Pommeroeul - Jongens 13 jaar), Sander Lillefosse (NOR)(U19 Cycling Academy)(Pommeroeul - Meisjes 14 jaar), Johan Vincent (Sprint 2000 Charleroi ASBL)(Pommeroeul - Jongens 14 jaar), Julie Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Wilsele - Meisjes 12 jaar), Laurens Gheysens (WK Noord-West-Brabant)(Wilsele - Jongens 12 jaar), Esmee Gielkens (Sport en Moedig Genk)(Wilsele - Meisjes 13 jaar), Laurent Claeys (vzw De Demerspurters)(Wilsele - Jongens 13 jaar), Sine Van Win (De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.)(Wilsele - Meisjes 14 jaar) en Thibaut Ponsaerts (Lotto Olympia Tienen)(Wilsele - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

07/09/2014: Uitslagen zondag 07 september 2014 - Winst voor Floortje Mackaij (NED)(Team Giant-Shimano)(Naast - 1.15 Dames Elite), Macey Stewart (AUS)(Mersey Valley CC)(Naast - 1.16 Dames Juniores), Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning)(Naast - 1.16 Dames Nieuwelingen), Rafal Majka (POL)(Tinkoff-Saxo)(Bavikhove - EMC/EZC/U23), Kenny Govaert (Dirk Verstuyft CT)(Oostende - 1.12 EZC/U23), Jonathan Breyne (To Win Josan CT)(Bulskamp - 1.12B EZC/U23), Thomas Ongena (Cibel)(Imde - 1.12B EZC/U23), Guy Van Broekhoven (Poorten Feryn Team)(Kruiskerke - 1.12B EZC/U23), Maarten Vlasselaer (Bofrost-Prorace CT)(Molenbeek-Wersbeek - 1.12B EZC/U23), Bjorn De Decker (Cibel)(Wondelgem - 1.12B EZC/U23), Jordi Van Dingenen (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Remouchamps - Men Juniors 1.1 UCI), Jari Vandenbussche (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Bavikhove - 1.14.3 Juniores), Enzo Wouters (Avia Crabbe CT)(Budingen - 1.14.3 Juniores), Jordi Warlop (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Oostende - 1.14.3 Juniores), Aaron Verwilst (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Overboelare - 1.14.3 Juniores), Jarno Mondelaers (Sport en Steun-Leopoldsburg)(Emptinne - 1.17.3 Nieuwelingen), Glen Haelterman (Napoleon Games-St Martinus CT-Kerksken)(Hoves - 1.17.3 Nieuwelingen), Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Machelen - 1.17.3 Nieuwelingen), Yarne Driesen (De Kastelse Durvers v.z.w.)(Rosmeer - 1.17.3 Nieuwelingen), Tijl Pauwels (Lares-Doltcini CT)(Wilsele - 1.17.3 Nieuwelingen), Christophe Mosbeux ()(Mons-Crosbeux - 1.18 Amateurs & Masters A), Erwin Bollen ()(Mons-Crosbeux - 1.18 Masters B) en Jozef Van Eyndt ()(Mons-Crosbeux - 1.18 Masters C). Uitslagen.

06/09/2014: Hulste - 1.15 Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen - De Australische Louisa Lobigs (Goulburn CC) wint solo de Ereprijs Agristo. Op 0'40" won de Litouwse Gabriele Jankute de spurt om de tweede plaats voor de Duitse Daniela Gass, de Nederlandse dames Floortje Mackaij en Riejanne Markus, Kaat van der Meulen, Nel De Crits, de Nederlandse Jermaine Post, Molly Meyvisch en de Française Melanie Machu. De provinciale titel was voor Nel De Crits (Topsport Vlaanderen ProDuo Ridley). Sarah Inghelbrecht veroverde het zilver en Evelien Debboudt het brons. Uitslag en Foto's.

06/09/2014: Hulste - 1.16 Dames Jeugd - Fenna Vanhoutte (vzw Lotto-Ladiescycling) wint bij de dames juniores. Zij was de snelste van drie voor de Australische Macey Stewart en de Nederlandse Anouk Rijff. Op 1'06" won de Australische Alexandra Manly de spurt om de vierde plaats voor de Canadese Catherine Quellette, Jesse Vandenbulcke en Isabel Vandewalle. Bij de dames nieuwelingen won Alana Castrique (Cyclo Club Armentierois) in een massaspurt voor Lore Verstraete, Justine Louchaert, Lotte Rotman en Jinse Peeters. Uitslag en Foto's.

06/09/2014: Berlare - 1.12B EZC/U23 - Jori Van Steenberghen (Cibel) wint de spurt van een omvangrijke kopgroep te Overmere Donk voor Dries De Bondt, Lawrence Naesen, Bart Van Damme, Frederik Töpke en Thomas Ongena. Uitslag en Foto's.

06/09/2014: Brussels Cycling Classic - Men Elite 1.HC - De Duitser André Greipel (Lotto Belisol) wint de Brussels Cycling Classic in een massaspurt voor de Italiaan Elia Viviani, de Fransman Arnaud Demare, Michaël Van Staeyen, Roy Jans, de Brit Andrew Fenn, de Italiaan Giacomo Nizzolo, de Duitser Ralf Matzka, Bjorn Leukemans en de Fransman Julien Simon. Uitslag.

06/09/2014: Adinkerke - Lotto-Beker van België EZC/U23 - Thomas Vanhaecke (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove) wint de Moeren Classic te Adinkerke. In een spurt met twee was hij sneller dan Michiel Dieleman. Lennert Teugels werd derde op 0'03" en Aime De Gendt vierde op 0'04". De spurt om de vijfde plaats, op 0'06", werd gewonnen door Kenzie Boutté voor de Nederlander Hans Dekkers, Davy De Scheemaeker, Steffen Commeye, Vincent De Sy en Kess Heytens. In het individuele klassement behoudt Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) z'n leidersplaats voor Michiel Dieleman en Kenzie Boutté Het Jongerenklassement wordt aangevoerd door Kenzie Boutté (Douchy-Thalassa CT Oostende/Langemark) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT. Uitslag en Klassementen.

06/09/2014: Steenhuffel-Londerzeel - Veldrijden - Winst voor Elias Van Hecke (Lares-Doltcini CT)(EZC/U23), Lander Loockx (Kalas CT 99 Schriek)(Juniores), Joyce Vanderbeken (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Dames Elite), Jonas Smet (Rudyco-Janatrans CT)(Nieuwelingen), Sara Beeckmans (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Dames Jeugd), Kenny Geluykens (CT Kessel)(Amateurs & Masters A), Benny De Bock (Rudyco-Janatrans CT)(Masters B), Dirk Mertens (Entente Cycliste de Wallonie)(Masters C) en Dirk Van Sinay (Masters D)(Individueel).

06/09/2014: Uitslagen Aspiranten Ottergem zaterdag 06 september 2014 - Winst voor Katrijn De Clercq (VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Devin Van Zande (KTC-CT)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Nele Van Assche (VA-CT Zele)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Sebastien Van Poppel (Jonge Rakkers Vollezele)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Luca De Meester (Keukens Redant CT)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

06/09/2014: Uitslagen zaterdag 06 september 2014 - Winst voor Louisa Lobigs (AUS)(Goulburn CC)(Hulste - 1.15 Dames Elite), Fenna Vanhoutte (vzw Lotto-Ladiescycling)(Hulste - 1.16 Dames Juniores), Alana Castrique (Cyclo Club Armentierois)(Hulste - 1.16 Dames Nieuwelingen), André Greipel (DUI)(Lotto Belisol)(Brussel - Men Elite 1.HC), Thomas Vanhaecke (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Adinkerke - 1.12 EZC/U23 Beker van België), Tony Bracke (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT)(Wetteren - 1.12 EZC/U23), Jori Van Steenberghen (Cibel)(Berlare - 1.12B EZC/U23), Jordy Vermeire (CT BCV - Works-Soenens)(Marke - 1.12B EZC/U23), Mario Willems (Kingsnorth International Wheelers)(Moorslede Strobome - 1.12B EZC/U23), Darijus Dzervus (LIT)(Verandas Classic)(Pommeroeul - 1.12B EZC/U23), Tom Oerlemans (CT BCV - Works-Soenens)(Zutendaal - 1.12B EZC/U23), Tom Vermeiren (Ludo Peeters CT Brasschaat)(Herenthout - 1.12C Open), Bram Welten (NED)(TWC Pijnenburg)(Booischot - 1.14.3 Juniores), Stef Van Impe (KSC Denderstreek Labiekes)(Denderhoutem - 1.14.3 Juniores), Steven Moons (Royal Cureghem Sportief vzw)(Erpe - 1.14.3 Juniores), Sven Denys (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Izegem - 1.14.3 Juniores), Herman Vanhoucke (Avia Crabbe CT)(Moortsele - 1.14.3 Juniores), Jens Vanderheyden (Hageland CT)(Neerwinden - 1.14.3 Juniores), Dylan Drent (NED)(WCL Bergklimmers)(Zutendaal - 1.14.3 Juniores), Jorne Gielen (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Booischot - 1.17.3 Nieuwelingen), Bert Bonne (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Hulste - 1.17.3 Nieuwelingen), Maths Heinderson (Sport en Steun-Leopoldsburg)(Perwez - 1.17.3 Nieuwelingen), Yonie De Temmerman (Asfra Racing Team)(Ronsele - 1.17.3 Nieuwelingen), Thibault Plysier (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Warcoing - 1.17.3 Nieuwelingen), Jonathan Guyonnaud (APT-Spie-Douterloigne CT)(Wichelen - 1.17.3 Nieuwelingen), Michaël Blanchy (ECW-VC Central)(Walhain Saint Paul - 1.18 Amateurs & Masters A), Frédéric Wilmet (ECW-02 Team Pepinster)(Walhain Saint Paul - 1.18 Masters B) en Joël Nicodeme (ECW)(Walhain Saint Paul - 1.18 Masters C). Uitslagen.

05/09/2014: Adinkerke - Lotto-Beker van België EZC/U23 - Zaterdag 06 september vindt de vierde wegwedstijd van de Lotto-Beker van België voor Elite z/c en U23 plaats te Adinkerke (prov. West-Vlaanderen). Deze wedstrijd gaat over een afstand van 161,5 km (1 ronde van 109,5 km en 4 lokale ronden van 13 km) en is een organisatie van de Adinkerkse Veloclub. De officieuze start vindt plaats om 13u28 op de Moeresteenweg aan Café 't Veld. De aankomst is voorzien omstreeks 17u15 op de Moeresteenweg ter hoogte van nr. 24. In het individuele klassement leidt Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) voor Belgisch kampioen Joeri Calleeuw en Jonathan Van Betsbrugge. Het individuele klassement U23 wordt aangevoerd door Jonathan Van Betsbrugge (KSV Deerlijk-Gaverzicht) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT. Deelnemerslijst en Info.

05/09/2014: La Philippe Gilbert Junior - Lotto-Beker van België Juniores - Zondag 07 september vindt de zevende wegwedstrijd van de Lotto-Beker van België voor junioren plaats: La Philippe Gilbert Junior te Remouchamps (prov. Luik). Deze wedstrijd loopt over een afstand van 123 km. en is een organisatie van de Guidon d'Or Fan club Philippe Gilbert. De start vindt plaats om 13u30 aan het gemeentelijk zwembad, Rue sur la Heid 8 te Aywaille. De aankomst is voorzien omstreeks 16u45 op de Côte de la Redoute. Het algemeen individueel klassement wordt aangevoerd door Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL) voor Robbe Ghys en Shayne Pruvoost. Het algemeen clubklassement wordt aangevoerd door DaVo CT-Tongeren voor Avia Crabbe CT en Zannata-Lotto CT Menen vzw. Deelnemerslijst en Info.

05/09/2014: SELECTIES - Wereldbeker BMX Supercross Santiago del Estero (ARG) (06-07/09) - Bondscoach Chris Jacobs selecteerde volgende renster: Elke Vanhoof (Elite Women). Voor meer wedstrijdinfo www.uci.ch.

05/09/2014: OPHASSELT ELITE 1.12 IC 2 NAT - Op zondag 14 september wordt er te Ophasselt een interclubwedstrijd voor elite 1.12 IC 2 NAT gereden. Momenteel zijn er nog maar tien ploegen ingeschreven en er is dus nog plaats genoeg vrij voor wielerploegen. Inschrijven kan via Kurt De Gelas (moedige.wielrijders@gmail.com).

04/09/2014: Kortemark - EMC/EZC/U23 - Pieter Vanspeybrouck (Topsport Vlaanderen-Baloise) wint de GP Kortemark. In een spurt met drie was hij de snelste voor Jens Keukeleire en de Nederlander Brian van Goethem. Op 0'02" werd Kenny De Ketele vierde en Zico Waeytens vijfde op 0'05". De spurt om de zesde plaats, op 0'12", werd gewonnen door de Nederlander Oscar Riesebeek voor Maxime Vantomme, Pieter Jacobs, Joeri Stallaert en Nicolas Vereecken. Uitslag en Foto's.

04/09/2014: Rummen-Geetbets - Elite 1.12 IC 2 NAT - Jorne Carolus (Lotto Belisol U23) wint de 60ste GP Georges Lassaut-25e Hageland Classic. In een massaspurt was hij de snelste voor Robin Mertens, Gregory De Munster, Jeroen Goeleven, Robin Van Goethem, Niels Vanderaerden, de Brit Jacob Scott, Dries Verstrepen, Jelle Van Den Plas en Pieter Oerlemans. Het clubklassement werd gewonnen door Zannata CT. Uitslag en Clubklassement.

02/09/2014: Winterpistemeetings 2014-2015 - Kalender.

02/09/2014: WETTEREN - Op zaterdag 06 september is er te Wetteren een criterium voor EZC/U23. Aan de renners wordt gevraagd om hun club, woonplaats en UCI code via mail over te maken. Er mogen 45 renners de start nemen en er zijn nog genoeg plaatsen vrij. Er mogen dus ook elites zonder contract deelnemen aan het criterium. Aanvankelijk was het enkel voor U23 maar dit is gewijzigd. Alle info.

02/09/2014: Wielerbond Vlaanderen - Nieuwsbrief 2014/15.

01/09/2014: Erwetegem - 1.15 Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen - De Nederlandse Floortje Mackaij (Team Giant-Shimano) wint met kleine voorsprong op Lensy Debboudt. Op 0'56" werd de Française Melanie Machu derde. De spurt om de vierde plaats, op 1'01", werd gewonnen door Steffy Van Den Haute voor de Australische dames Macey Stewart en Louisa Lobigs en de Britse Claire Thomas. Op 2'57" won de Duitse Daniela Gass de spurt om de achtste plaats voor Nathalie Verschelden, Kelly Van Den Steen en Kaat van der Meulen. De provinciale titel was voor Lensy Debboudt (Keukens Redant CT). Steffy Van Den Haute behaalde zilver en Nathalie Verschelden het brons. Uitslag en Foto's.

01/09/2014: Stekene - 1.12B EZC/U23 - Lawrence Naesen (Van Der Vurst Development Team) wint de spurt van acht renners voor Tony Heirbaut, Joeri Persoon, Tim Vercauteren, Fabio Polazzi, de Nederlander Jimmy Debruyn, Stijn Verbeke en Guy Smet. Uitslag en Foto's.

01/09/2014: LUDO PEETERS CYCLING TEAM - Het Ludo Peeters Cycling Team mikt hogerop in 2015. Alle info.

01/09/2014: SELECTIES - Boels Rental Ladies Tour (NED)(02-07/09) - Women Elite 2.1 UCI - Bondscoach Ludwig Willems selecteerde volgende rensters: Else Belmans, Annelies Dom, Kelly Druyts, Ann-Sophie Duyck, Lotte Kopecky en Shana Van Glabeke. Voor meer wedstrijdinfo www.hollandladiestoer.nl.

01/09/2014: SELECTIES - Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw gaat van start in het Criterium Européen des Jeunes (LUX)(Nieuwelingen)(05-07/09). Selectie.

31/08/2014: Zwevezele Vanneke - 1.14.3 Juniores - Jamie Pattyn (C.T.-DJ Matic-Kortrijk) wint in een spurt met twee van Joran Vermet. Op 0'45" werd Lars Van Coppenolle derde. De spurt om de vierde plaats, op 0'50", werd gewonnen door Dennis Delmotte voor Django Legrand en Robbe Casier. Uitslag en Foto's.

31/08/2014: Zwevezele Vanneke - 1.17.3 Nieuwelingen - Bert Bonne (C.T.-DJ Matic-Kortrijk) behaalt de zege. In een spurt met negen renners was hij de snelste voor Senne Deloof, Jan-Emiel Tack, Arne Jaques, Neil Couhysder, Thomas Vansteelandt, Brent Vanderbeken, Maxim Trio en Jordi De Beul. Uitslag en Foto's.

31/08/2014: Erwetegem - Nieuwelingen 1.17 NAT - Lotto-Topcompetitie - Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) wint in de Zottegemse deelgemeente Erwetegem. Hij was de snelste van drie renners voor Loïc Segaert en Jordi Meeus. Op 0'06" werd Sander De Pestel vierde, Laurens Huys vijfde op 0'12", Jan Coppens zesde op 0'17", Tom Vandermosten zevende op 0'27", Nick Van De Wille achtste, Sander Rietjens negende op 0'40", Bram Ualgasi tiende, Brent Govaerts elfde en Kenneth Vanborm twaalfde. In het algemeeen wegklassement leidt Stijn Demolder (Kon. Balen B.C. v.z.w.) voor Wouter Van Ende en Merten De Wever. Het algemeen jongerenklassement wordt aangevoerd door Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw), het algemeen klassement knelpunten door Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) en het algemeen bergklassement door Michiel Offermans (CT Vive Le Vélo vzw Diegem). Uitslag en Klassementen & Foto's.

31/08/2014: Emptinne - 1.15 Dames Elite - De Duitse Daniella Gass (Autoglas Wetteren CT) wint de Grand Prix Boulangerie-Patisserie Rolland-Warnon. In een spurt met vijf was zij de snelste voor Steffy Van Den Haute, Femke Verstichelen, de Hongaarse Veronika-Anna Kormos en Stephanie De Croock. Op 0'40" werd de Britse Claire Thomas zesde, Elke Bolangier zevende op 2'38", Mieke Leeman achtste op 2'48", Sarah Borremans negende op 5'00" en Jolien Vleugels tiende op 5'50". Uitslag.

31/08/2014: Grand Prix de la Magne - Elite 1.12 IC 1 NAT - Aimé De Gendt (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) wint solo in Soumagne de Grand Prix de la Magne. Op 0'03" werd Gianni Marchand tweede, de Nederlander Bas Tietema derde op 0'08", Dimitri Peyskens vierde op 0'15", Sten Van Gucht vijfde op 0'20", Gaetan Bille zesde op 0'22", Sibrecht Pieters zevende op 0'24", Remy Mertz achtste op 0'26", Robby Cobbaert negende op 0'47" en de Nieuw-Zeelander Tom Vessey tiende. Het knelpuntenklassement werd gewonnen door Remy Mertz (Color Code-Biowanze), het bergklassement door Sibrecht Pieters (Team Ottignies Perwez) en het ploegenklassement door Lotto Belisol U23. Uitslag en Klassementen.

31/08/2014: Emptinne - 1.16 Dames Jeugd - Alana Castrique (Cyclo Club Armentierois) wint bij de dames nieuwelingen. In een massaspurt was zij de snelste voor Belgisch kampioene Nathalie Bex, Lotte Rotman, de Luxemburgse Claire Faber en Lynn Marien. Bij de dames juniores won Elise Vander Sande (KWC Heist Zuiderkempen) in een massaspurt voor Ine Allaert, Lieze Goemaes, Ina De Pauw en Celine Verreydt. Uitslagen.

31/08/2014: Leeuwergem - Aspiranten - Foto's.

31/08/2014: Uitslagen Aspiranten Leeuwergem zondag 31 augustus 2014 - Winst voor Katrijn De Clercq (VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Robin Orins (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Céline Van Lancker (K.V.C. Deinze vzw)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Arjan Poleij (NED)(ZRTC Theo Middelkamp)(Jongens 13 jaar - Reeks A). Uitslag. Sebastien Van Poppel (Jonge Rakkers Vollezele)(Jongens 13 jaar - Reeks B). Uitslag. Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Fabio Van Den Bossche (John Saey-De Geest CT)(Jongens 14 jaar - Reeks A). Uitslag. Robbe Claeys (C.T. Keukens Buysse Knesselare)(Jongens 14 jaar - Reeks B). Uitslag.

31/08/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 31 augustus 2014 - Winst voor Stephanie Kemps (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Mal Tongeren - Meisjes 12 jaar), Luca Van Hout (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Mal Tongeren - Jongens 12 jaar), Laura Michielsen-Stevens (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Mal Tongeren - Meisjes 13 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Mal Tongeren - Jongens 13 jaar), Lars Daniels (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Mal Tongeren - Jongens 14 jaar), Lina Beirinckx (WSC Hand In Hand Baal)(Sint Stevens Woluwe - Meisjes 12 jaar), Laurens Gheysens (WK Noord-West-Brabant)(Sint Stevens Woluwe - Jongens 12 jaar), Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Sint Stevens Woluwe - Meisjes 13 jaar), Daan Grosemans (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Sint Stevens Woluwe - Jongens 13 jaar), Tine Rombouts (Individueel)(Sint Stevens Woluwe - Meisjes 14 jaar) en Thibaut Ponsaerts (Lotto Olympia Tienen)(Sint Stevens Woluwe - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

31/08/2014: Uitslagen zondag 31 augustus 2014 - Winst voor Daniella Gass (GER)(Autoglas Wetteren CT)(Emptinne - 1.15 Dames Elite), Elise Vander Sande (KWC Heist Zuiderkempen)(Emptinne - 1.16 Dames Juniores), Alana Castrique (Cyclo Club Armentierois)(Emptinne - 1.16 Dames Nieuwelingen), Aime De Gendt (EFC-Omega Pharma-Quick.Step)(Soumagne - Elite 1.12 IC 1 NAT), Thibault Devoldere (Individueel)(Melsele - 1.14.3 Juniores), Antoine Loy (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Steenhuize - 1.14.3 Juniores), Jake Silverberg (USA)(Avia Crabbe CT)(Vivegnis - 1.14.3 Juniores), Enzo Wouters (Avia Crabbe CT)(Vossem - 1.14.3 Juniores), Jamie Pattyn (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Zwevezele Vanneke - 1.14.3 Juniores), Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Erwetegem - Nieuwelingen 1.17 NAT Topcompetitie), Sean Bero (Team Cycliste de Hesbaye)(Lennik - 1.17.3 Nieuwelingen), Willem Bok (NED)(WV Schijndel)(Lint - 1.17.3 Nieuwelingen), Ken Conter (LC Tetange)(Mal Tongeren - 1.17.3 Nieuwelingen), Yonie De Temmerman (Asfra Racing Team)(Uitbergen - 1.17.3 Nieuwelingen), Frederic De Keukeleire (APT-Spie-Douterloigne CT)(Vichte - 1.17.3 Nieuwelingen), Tom Douhard (Lotto-VC Ardennes)(Vivegnis - 1.17.3 Nieuwelingen) en Bert Bonne (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Zwevezele Vanneke - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

30/08/2014: IGOR DECRAENE - De Koninklijke Belgische Wielrijdersbond heeft vanochtend met grote ontsteltenis het plotse overlijden vernomen van de jonge beloftevolle renner Igor Decraene. De 18-jarige wereldkampioen tijdrijden was afgelopen week nog op stage met de nationale ploeg heren junioren ter voorbereiding van de Wereldkampioenschappen op de weg in Ponferrada. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn familie en vrienden. We wensen hen ontzettend veel sterkte in deze moeilijke periode.

30/08/2014: Nederhasselt - 1.15 Dames Elite - Lensy Debboudt (Keukens Redant CT) wint na een sterk solonummer te Nederhasselt. Op 1'24" won Kaat van der Meulen de spurt om de tweede plaats voor Lotte Kopecky, de Duitse Daniela Gass, de Australische Macey Stewart, Shana Van Glabeke, Sarah Inghelbrecht, Eveline Dergent, Tara Gins en Nathalie Nijns. Uitslag en Foto's.

30/08/2014: Verrebroek - 1.12B EZC/U23 - Guy Smet (Cibel) wint in een spurt met twee van de Ier Eoin Mc Carthy. Op 0'08" werd Michiel Dieleman derde, Matthias Onghena vierde, Kristof Dhollander vijfde en Davy Versichel zesde. Uitslag en Foto's.

30/08/2014: Borsbeke - Gentlemen - Foto's.

30/08/2014: Templeuve - Men Elite 1.2 UCI - Lotto-Topcompetitie U27 - Oliver Naesen (Cibel) wint de slotwedstrijd van de Lotto-Topcompetitie U27 te Templeuve. In een spurt met drie was hij sneller dan de Pool Lukasz Wisniowski en Gaetan Bille. Op 1'07" werd Niels Reynvoet vierde. De spurt om de vijfde plaats, op 1'20", werd gewonnen door Kevin Peeters voor Maxime Farazijn, Joeri Stallaert, de Duitser Jonas Koch, Antoine Demoitie en Tim Vanspeybroeck. De eindzege in de Lotto-Topcompetitie U27 is voor Kenneth Van Rooy (Lotto Belisol U23)(139 punten). Gaetan Bille eindigde tweede (129 punten) en Oliver Naesen derde (124 punten). De eindzege in het algemeen clubklassement is voor Lotto Belisol U23 (256 punten) voor EFC-Omega Pharma-Quick.Step (230 punten) en Color Code-Biowanze (199 punten). Uitslag en Eindklassementen.

30/08/2014: Meulebeke - EMC/EZC/U23 - Jasper De Buyst (Topsport Vlaanderen-Baloise) wint de 69ste Omloop Mandel Leie Schelde te Meulebeke. Hij was de snelste van uitgelezen kopgroep voor de Duitser Alexander Krieger, Jonas Van Genechten, Iljo Keisse, de Nederlanders Brian van Goethem en Piotr Havik, de Nieuw-Zeelander Aaron Gate, Pieter Jacobs en Sven Vanthourenhout. Uitslag en Podia.

30/08/2014: Uitslagen zaterdag 30 augustus 2014 - Winst voor Lensy Debboudt (Keukens Redant CT)(Nederhasselt - 1.15 Dames Elite), Jasper De Buyst (Topsport Vlaanderen-Baloise)(Meulebeke - EMC/EZC/U23), Oliver Naesen (Cibel)(Templeuve - Men Elite 1.2 UCI), Tijs Delbaere (CT BCV - Works-Soenens)(Gijzenzele - 1.12 EZC/U23), Guy Smet (Cibel)(Verrebroek - 1.12B EZC/U23), Tom Vermeiren (Ludo Peeters CT Brasschaat)(Boortmeerbeek Schiplaken - 1.12C Open), Warre Dufour (DaVo CT-Tongeren)(Everberg - 1.14.3 Juniores), Emiel Planckaert (Avia Crabbe CT)(Kooigem - 1.14.3 Juniores), Zino Herremans (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Lennik - 1.14.3 Juniores), Thomas Vansteelandt (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Kortemark - 1.17.3 Nieuwelingen), Loran Cassaert (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Nederhasselt - 1.17.3 Nieuwelingen), Yonie De Temmerman (Asfra Racing Team)(Oostakker - 1.17.3 Nieuwelingen) en Willem Bok (NED)(WV Schijndel)(Rijkevorsel - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

29/08/2014: Herbeumont - Juniores 1.17 NAT - Maxime De Poorter (Avia Crabbe CT) wint de klimkoers. Hij was de snelste van een omvangrijke kopgroep voor de Nederlanders Tim van der Poel, Bob Olieslagers, Mitchell Cornelisse, Tuur Deprez, Bjorg Lambrecht, de Nederlanders Jim Lindenburg en Pascal Eenkhoorn, de Luxemburger Kevin Geniets en Franklin Six. Het bergklassement werd gewonnen door de Luxemburger Tom Wirtgen (UC Dippach). Uitslag en Bergklassement.

29/08/2014: Herbeumont - Nieuwelingen 1.17 NAT - Lotto-Topcompetitie - Alessandro Vandromme (C.T.-DJ Matic-Kortrijk) wint de klimkoers bij de nieuwelingen tellende voor de topcompetitie. Hij was de snelste van twaalf renners voor Tom Vandermosten, Sean Bero, Michiel Van Hauwermeiren, Viktor Verschaeve, de Luxemburger Michel Ries, Seppe Rombouts, Senne Deloof, Thijs Van Rooij, Jan Coppens, Jente Tielemans en Michiel Offermans. In het algemeeen wegklassement leidt Stijn Demolder (Kon. Balen B.C. v.z.w.) voor Wouter Van Ende en Merten De Wever. Het algemeen jongerenklassement wordt aangevoerd door Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw), het algemeen klassement knelpunten door Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) en het algemeen bergklassement door Michiel Offermans (CT Vive Le Vélo vzw Diegem). Uitslag en Klassementen.

29/08/2014: Erwetegem - Nieuwelingen 1.17 NAT - Lotto-Topcompetitie - Zondag 31 augustus vindt de vierde wegwedstrijd van de Lotto-Topcompetitie voor nieuwelingen plaats: de Grote Prijs Hemico te Erwetegem (prov. Oost-Vlaanderen). Deze wedstrijd loopt over een afstand van 79 km. (27,5 km in lijn en 5 lokale ronden van 10,3 km) en is een organisatie van Wielerorganisatie Erwetegem. De start vindt plaats om 15u00 aan Café De Hert. De aankomst is voorzien omstreeks 17u00 op de Kattenberg. Het individuele klassement na Polleur (09/08) wordt aangevoerd door Stijn Demolder (Kon. Balen B.C. v.z.w.) voor Wouter Van Ende en Merten De Wever. Het jongerenklassement wordt aangevoerd door Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw), Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) leidt in het knelpuntenklassement en Michiel Offermans (CT Vive Le Vélo vzw Diegem) in het bergklassement. Deelnemerslijst en Info.

29/08/2014: Templeuve - Men Elite 1.2 UCI - Lotto-Topcompetitie U27 - Zaterdag 30 augustus vindt de negende en laatste wedstrijd van de Lotto-Topcompetitie U27 plaats: de GP des Commercants de Templeuve (prov. Henegouwen) over een afstand van 179,2 km (16 ronden van 11,2 km), een organisatie van de club Royal Cazeau Pédale de Templeuve. De fictieve start vindt plaats om 12u30 in de Rue de Roubaix. De aankomst is voorzien in de Rue de Tournai omstreeks 17u00. In het algemene individuele klassement leidt Kenneth Van Rooy (Lotto Belisol U23) voor Gaetan Bille en Oliver Naesen. In het ploegenklassement staat Lotto Belisol U23 aan de leiding voor EFC-Omega Pharma-Quick.Step en Color Code-Biowanze. Na afloop van de wedstrijd zal er in de loop van de avond een kort wedstrijdverslag te bekijken zijn op de videozone van de website van KBWB, gevolgd door een uitgebreid verslag van 20 minuten daags na de wedstrijd. Deelnemerslijst en Technische gids.

29/08/2014: SELECTIES - Klimcriterium Munstergeleen (NED)(30-31/08) - Dames Juniores - Bondscoach Laurence Meleys selecteerde volgende rensters: Fien Delbaere, Lenny Druyts, Eva Maria Palm, Maxime Roes en Saartje Vandenbroucke. Voor meer wedstrijdinfo www.wielerpromotionsittardgeleen.nl/klimcriterium-algemeen.php.

28/08/2014: Bredene - 1.16 Dames Jeugd - Lore Verstraete (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare) wint bij de dames nieuwelingen. In een massaspurt was ze de snelste voor Alana Castrique, Lotte Rotman, Kimberlay Duquennoy en Noa Selosse. Bij de dames juniores was de overwinning voor de Australische Anna Leeza Hull. In een spurt met drie was ze sneller dan haar landgenotes Macey Stewart en Alexandra Manly. Op 1'05" won Lara Defour de spurt om de vierde plaats voor Isabel Vandewalle en Bonnie Delanote. Uitslagen en Foto's.

28/08/2014: Geraardsbergen - EMC/EZC/U23 - Dennis Coenen (Leopard Development Team) wint de 97ste Stadsprijs te "Giesbergen". In een spurt met drie was hij sneller dan Kenneth Vanbilsen en Bjorn Leukemans. Op 0'07" werden de Nederlanders Kobus Hereijgers en Geert van der Weijst vierde en vijfde. De spurt om de zesde plaats, op 0'42", werd gewonnen door Jérôme Baugnies voor Michaël Van Staeyen, de Nederlander Dylan Groenewegen, Alexander Maes en de Noor Havard Jorbekk Blikra. Uitslag en Foto's.

28/08/2014: Baardegem - 1.12B EZC/U23 - Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) wint in een spurt met drie voor Titte Van Laer en Kenny Willems. Op 0'10" won Lawrence Naesen de spurt om de vierde plaats voor Nico Verhoeven en Kevin Lava. Uitslag en Foto's.

28/08/2014: SELECTIES - GP de Plouay-Bretagne (FRA)(30/08) - Women Elite UCI WorldCup  - Bondscoach Ludwig Willems selecteerde volgende rensters: Lieselot Decroix, Valerie Demey, Sofie De Vuyst, Kelly Van Den Steen, Annelies Van Doorslaer en Anisha Vekemans. Voor meer wedstrijdinfo www.grandprix-plouay.com.

28/08/2014: SELECTIES - German Sprinter Cup Dudenhofen (DUI)(29-30/08) - Bondscoaches Peter Pieters en Stéphane Wernimont selecteerden volgende renners/renster: Jolien D'Hoore (Dames Elite)(Omnium) - Aidan Neirynck & Jordi Vrancken (Heren Juniores)(Sprint). Voor meer wedstrijdinfo www.rv08.de/index.php/veranstaltungen/sprintermeeting-2014.

27/08/2014: Memorial Danny Jonckheere Oudenburg - Elite 1.12 IC 1 NAT - Niels Van Dorsselaer (Baguet-M.I.B.A. Poorten-Indulek CT) wint de 18de editie van de Memorial Danny Jonckheere in het West-Vlaamse Oudenburg. Hij was de snelste van een ruime kopgroep voor Gaëtan Pons, Miel Pyfferoen, de Nederlander Arvid de Kleijn, Tom Bosmans, de Nederlander Roy Pieters, Dieter Bouvry, Kevin Maene, Jordy Vermeire en Geert Vermoote. Uitslag en Foto's.

27/08/2014: Druivenkoers Overijse - Men Elite 1.1 UCI - Jonas Van Genechten (Lotto Belisol) wint de 54ste editie van de Druivenkoers te Overijse. Hij was de snelste van tien renners voor Jasper De Buyst, Tom Van Asbroeck, Bjorn Leukemans, de Oostenrijker Daniel Schorn, de Nederlander Bram Tankink, Jérôme Baugnies, Jelle Vanendert, Jelle Wallays en Oliver Naesen. Uitslag.

27/08/2014: SELECTIES - Wereldkampioenschappen Tijdrijden - Ponferrada (SPA)(21-28/09) - De bondscoaches selecteerden volgende renners/rensters: Eva Maria Palm (Dames Juniores) - Igor Decraene, Senne Leysen & Martin Palm (reserve: Stan Dewulf)(Heren Juniores) - Frederik Frison & Ruben Pols (reserve: Brent Luyckx)(Heren U23) - Ann-Sophie Duyck (Dames Elite) - Kristof Vandewalle (Heren Elite). Voor meer wedstrijdinfo www.mundialciclismoponferrada.com.

26/08/2014: Woubrechtegem - 1.14.3 Juniores - Extra Foto's.

25/08/2014: WETTEREN - Op zaterdag 06 september is er te Wetteren een criterium voor U23. Aan de renners wordt gevraagd om hun club, woonplaats en UCI code via mail over te maken. Er mogen 45 renners de start nemen en er zijn nog genoeg plaatsen vrij. Alle info.

25/08/2014: UITNODIGING - Op zondag 07 september wordt de Jef Schils Memorial Road Race te Colchester (GBR) gereden. De organisatie zou graag nog enkele Belgische en Nederlandse renners hebben om deel te nemen aan deze wegwedstrijd over 127 km. in het graafschap Essex. Deze wedstrijd is open voor Elite renners met of zonder contract met uitzondering van ProTour ploegen en 2de jaars juniores. Voor meer informatie mail patrick@schils.biz of bel naar 00441206213730.

25/08/2014: W.A.C. Team Hoboken - Nieuwsbrief.

25/08/2014: SELECTIES - Wereldkampioenschappen MTB/Trial - Hafjell/Lillehammer (NOR)(02-07/09) - De bondscoaches selecteerden volgende renners/rensters: MTB: Cross-country: Wout Alleman, Pierre De Froidmont, Niels Derveaux en Nick Vanpol (Heren Juniores) - Didier Bats, Bart De Vocht, Jeff Luyten en Kevin Panhuyzen (Heren U23) - Githa Michiels en Alice Pirard (Dames Elite) - Ruben Scheire en Kevin Van Hoovels (Heren Elite). Op woensdag 03 september wordt er eveneens deelgenomen aan de Team Relay. Eliminator: Fabrice Mels (Heren) en Downhill: Martin Maes (Heren Juniores). Trial: Perrine Devahive (Dames) - Kenny Belaey en Iciar Van Den Bergh (Heren Elite 26 inch). Voor meer wedstrijdinfo http://mtbworldchamps.com.

25/08/2014: Wielerbond Vlaanderen Afdeling Antwerpen - Nieuwsbrief.

24/08/2014: Woubrechtegem - 1.14.3 Juniores - Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL) wint in een massaspurt voor Stef Rogier, Timothy Van Den Bossche, Pierre Goebeert en Jordy Noël. Uitslag en Foto's.

24/08/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN BELOFTEN - Tervuren Vossem - Jef Van Meirhaeghe (Lotto Belisol U23) wint het Kampioenschap van België op de weg te Tervuren Vossem. Het zilver was voor Bert Van Lerberghe en het brons voor Jelle Donders. Maxime Farazijn werd vierde. Op 0'02" won Benjamin Declercq de spurt om de vijfde plaats voor Seppe Verschuere, Kenzie Boutté, Jimmy Duquennoy, Rob Leemans en Alexander Geuens. Uitslag.

24/08/2014: Ledegem - 1.15 Dames Elite - De Nederlandse Evy Kuijpers (Team Giant-Shimano) wint in het West-Vlaamse Ledegem. Zij was de snelste van vijf rensters voor Kaat van der Meulen, de Australische Kendelle Hodges, Lensy Debboudt en Sarah Inghelbrecht. Op 0'04" werd de Australische Tessa Fabry zesde. De spurt om de zevende plaats, op 1'58", werd gewonnen door de Duitse Daniela Gass voor Eveline Dergent, Steffy Van Den Haute en Femke Verstichelen. Uitslag.

24/08/2014: West-Vlaanderen Cycling Tour (22-24/08) - Nieuwelingen 2.17 NAT Rit IC - Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw) wint de slotrit. In Rekkem won hij de massaspurt voor Jasper Philipsen, de Brit Daniel Tulett, de Amerikaan Gage Hecht, Pieter Van De Water, Michiel Van Hauwermeiren, Ruben Apers, Bert Bonne, Cedric Beck en Reno Steynen. De eindzege van de driedaagse is voor Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw). De Amerikaan Gage Hecht eindigde tweede op 0'37" en Jasper Philipsen derde op 0'44". Het algemeen ploegenklassement wordt gewonnen door Wielerteam Waasland vzw, het jongerenklassement door de Brit Daniel Tulett (South East CT) en het puntenklassement door Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw). Uitslag en Eindklassementen.

24/08/2014: Omloop der Vlaamse Gewesten Wuustwezel - Men Juniors 1.1 UCI - De Deen Kasper Andersen (Velosure-Giordana Racing Team) gaat met de zegebloemen richting Denemarken. Hij was de snelste van tien renners voor de Nederlander Mitchell Cornelisse, de Amerikaan Michael Hernandez, Robin Jacobs, de Deen Rasmus Iversen, Stijn Bogaerts, Seppe Jespers, de Nederlander Marc Bolhoven, de Deen Jesper Schultz en Jasper De Proost. Het ploegenklassement werd gewonnen door Velosure-Giordana Racing Team. Uitslag en Ploegenklassement.

24/08/2014: Ledegem - 1.16 Dames Jeugd - Belgisch kampioene Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning) wint bij de dames nieuwelingen in een massaspurt voor Alana Castrique, Dorien Pieteraerens, Sarah Michielsen-Stevens, de Nederlandse Kylie Waterreus, Noa Selosse, Lotte Rotman, de Nederlandse Daimy Hellemons, Brenda Goessens en Kimberlay Duquennoy. Bij de dames juniores wint Fenna Vanhoutte (vzw Lotto-Ladiescycling). Zij was de snelste van drie rensters voor Jesse Vandenbulcke en de Australische Anna Leeza Hull. Op 0'07" werd Celine Verreydt vierde. De spurt om de vijfde plaats, op 0'30", werd gewonnen door Ina De Pauw voor Jessica Verlinden, Mieke Docx, Ellen De Bock, Isabel Vandewalle en Lieze Goemaes. Uitslagen

24/08/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN ELITE ZONDER CONTRACT - Tervuren Vossem - Joeri Calleeuw (Geldhof Jielker CT) wint het Kampioenschap van België op de weg te Tervuren Vossem. In een massaspurt verwees hij Timothy Stevens en Jori Van Steenberghen naar het zilver en brons. Andrew Ydens werd vierde, Kevin Suarez Martinez vijfde, Angelo De Clercq zesde, Robin Mertens zevende, Tom Oerlemans achtste, Laurent Donnay negende en Niels Reynvoet tiende. Uitslag.

24/08/2014: Nukerke - Aspiranten - Foto's.

24/08/2014: Uitslagen Aspiranten Nukerke zondag 24 augustus 2014 - Winst voor Julie Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Robin Orins (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Milan Fretin (Sport en Moedig Genk)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Mathias Declercq (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

24/08/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 24 augustus 2014 - Winst voor Imke Storms (Wielerteam Waasland vzw)(Beernem - Meisjes 12 jaar), Milo Moens (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Beernem - Jongens 12 jaar), Céline Van Lancker (K.V.C. Deinze vzw)(Beernem - Meisjes 13 jaar), Laurens Vandaele (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Beernem - Jongens 13 jaar), Ines Malfait (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Beernem - Meisjes 14 jaar), Mathisse Grootaert (Koninklijke Brugse Velosport vzw)(Beernem - Jongens 14 jaar), Lina Bierinckx (WSC Hand In Hand Baal)(Cheratte - Meisjes 12 jaar), Noa Lequet (TCH)(Cheratte - Jongens 12 jaar), Jonathan Willaume (Team Natacha)(Cheratte - Jongens 13 jaar), Jarno Dhont (NED)(Kon. VC 't Meetjesland)(Florennes - Jongens 12 jaar), Bjarne Pieters (Kon. VC 't Meetjesland)(Florennes - Jongens 13 jaar), Clotilde Fissette (La Pédale Gaumaise)(Florennes - Meisjes 14 jaar), Antoine Minet (Marchovelette)(Florennes - Jongens 14 jaar), Juul De Braekeleer (Jonge Rakkers Vollezele)(Hensies - Jongens 12 jaar Tijdrit), Dayan Van Rillaert (La Royale Pedale Saint-Martin - Tournai)(Hensies - Jongens 12 jaar Wegrit), Justine Vromanne (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Hensies - Meisjes 13 jaar Tijdrit-Wegrit), Sebastien Van Poppel (Jonge Rakkers Vollezele)(Hensies - Jongens 13 jaar Tijdrit-Wegrit), Camille Delestrait (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Hensies - Meisjes 14 jaar Tijdrit-Wegrit), Pierre Despontin (Sprint 2000 Charleroi ASBL)(Hensies - Jongens 14 jaar Tijdrit-Wegrit), Luca Van Hout (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Koersel - Jongens 12 jaar), Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Koersel - Meisjes 13 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Koersel - Jongens 13 jaar), Lars Daniels (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Koersel - Jongens 14 jaar), Wout Van Hamme (Lotto Olympia Tienen)(Kumtich - Jongens 12 jaar), Kiona Crabbé (Lotto Olympia Tienen)(Kumtich - Meisjes 13 jaar), Floris Van Tricht (Lotto Olympia Tienen)(Kumtich - Jongens 13 jaar) en Tuur Dens (vzw De Demerspurters)(Kumtich - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

24/08/2014: Uitslagen zondag 24 augustus 2014 - Winst voor Evy Kuijpers (NED)(Team Giant-Shimano)(Ledegem - 1.15 Dames Elite), Fenna Vanhoutte (Ledegem - 1.16 Dames Juniores), Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning)(Ledegem - 1.16 Dames Nieuwelingen), Joeri Calleeuw (Geldhof-Jielker CT)(Tervuren Vossem - BK EZC), Robin Verheyden (v.z.w. Royal Antwerp Bicycle Club)(Onze Lieve Vrouw Waver - 1.12B EZC/U23), George Tansley (AUS)(Illi Bikes CT)(Puurs - 1.12B EZC/U23), Jef Van Meirhaeghe (Lotto Belisol U23)(Tervuren Vossem - BK U23), Ciske Aneca (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT)(Kortrijk - 1.13 U23), Kasper Andersen (DEN)(Wuustwezel - Men Juniors 1.1 UCI), Sven De Witte (Avia Crabbe CT)(Gavere Vurste - 1.14.3 Juniores), Milan Menten (DaVo CT-Tongeren)(Vliermaal - 1.14.3 Juniores), Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL)(Woubrechtegem - 1.14.3 Juniores), Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw)(Rekkem - Nieuwelingen 2.17 NAT IC), Tom Vandermosten (Lotto Olympia Tienen)(Borsbeke - 1.17.3 Nieuwelingen), Wout Huygen (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Koersel - 1.17.3 Nieuwelingen), Tom Paquot (Verandas Willems-CC Chevigny)(Lerinnes - 1.17.3 Nieuwelingen), Ruben Meulemeester (C.T. Keukens Buysse Knesselare)(Merendree - 1.17.3 Nieuwelingen), Bjorn Vandebeek (Waanrode - 1.17.3 Nieuwelingen), Sebastien Pepinster (Entente Cycliste de Wallonie)(Overpelt - 1.18 Amateurs & Masters A), Nico Budo (Entente Cycliste de Wallonie)(Overpelt - 1.18 Masters B) en Jozef Van Eyndt (Individueel)(Overpelt - Masters C). Uitslagen.

23/08/2014: Vinkt - 1.12B EZC/U23 - De Brit Christopher Lawless (100% ME) is de snelste van dertien renners voor z'n landgenoot Oliver Wood, Mario Willems, Geert Vermoote en Stein Van Couter. Uitslag en Foto's.

23/08/2014: Oordegem - 1.12 EZC/U23 - Tony Bracke (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT) wint na een sterk solonummer het criterium te Oordegem. Op 0'30" won Frederik Töpke de spurt om de tweede plaats voor Lawrence Naesen, Kenny Govaert en Dante Verlee. Uitslag en Foto's.

23/08/2014: West-Vlaanderen Cycling Tour (22-24/08) - Nieuwelingen 2.17 NAT Rit IC - Jens Reynders (CT Avia Crabbe Westhoek) wint de namiddagrit in Bellegem. Hij won de massaspurt voor de Britten Daniel Tulett en Matthew Walls, de Nederlander Ramon van Bokhoven, de Amerikaan Sean Mc Elroy, Lothar Verhulst, Robbe Debuyck, de Brit Ethan Hayt/ar, Jordi Meeus en Sean Bero. In het individuele klassement gaat Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw) als leider de slotdag in. In het algemeen ploegenklassement leidt Wielerteam Waasland vzw, de Nederlander Tom Peters (CT Avia Crabbe Westhoek) in het jongerenklassement en de Amerikaan Gage Hecht (USA) in het puntenklassement. Uitslag en Klassementen.

23/08/2014: Ingelmunster - Juniores 1.14 IC NAT - Wouter Persoon (Avia Crabbe CT) wint de Memorial E. Grijspeert en P. Vroman. In een spurt met vijf was hij de snelste voor Dries Vastmans, Robbe Casier, Wiebren Plovie en Igor Decraene. Op 0'03" werd Nico Houtteman zesde, Simon Daniels zevende op 0'05", Shayne Pruvoost achtste op 0'08", Aaron Verwilst negende op 0'23", Jorden Bothuyne tiende op 0'31" en Bjorg Lambrecht elfde. Het clubklassement werd gewonnen door Avia Crabbe Cycling Team. Uitslag en Clubklassement & Podia.

23/08/2014: West-Vlaanderen Cycling Tour (22-24/08) - Nieuwelingen 2.17 NAT Rit IC - Wielerteam Waasland vzw wint de ploegentijdrit in Meulebeke. Kon. Balen B.C. v.z.w. werd tweede op 0'03", CT Avia Crabbe Westhoek derde op 0'03", South East CT vierde op 0'12" en C.T.-DJ Matic-Kortrijk vijfde op 0'16". In het individuele klassement verstevigt Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw) z'n leidersplaats en blijft ook leder in het puntenklassement. In het algemeen ploegenklassement leidt Wielerteam Waasland vzw en de Nederlander Tom Peters (CT Avia Crabbe Westhoek) in het jongerenklassement. Uitslag en Klassementen.

23/08/2014: Mere - Aspiranten - Foto's.

23/08/2014: Uitslagen Aspiranten Mere zaterdag 23 augustus 2014 - Winst voor Maëlle Michotte (Sprints.com)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Devin Van Zande (KTC-CT)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Nele Van Assche (VA-CT Zele)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Sybren Van Houte (Rudyco-Janatrans CT)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Martin Delcommune (Verandas Willems-CC Chevigny)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

23/08/2014: Uitslagen zaterdag 23 augustus 2014 - Winst voor Jasper Dauw (CT Containerverhuur Depoorter-Lutho)(De Haan Vosseslag - 1.12 EZC/U23), Tony Bracke (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT)(Oordegem - 1.12 EZC/U23), Daan Meijers (NED)(WV de Jonge Renner)(Berlare - 1.12B EZC/U23), Wouter Persoon (Avia Crabbe CT)(Ingelmunster - Juniores 1.14 NAT IC), Samuel James (USA)(Cycle Life)(Lokeren - 1.14.3 Juniores), Jorn Buning (NED)(Willebrord Wil Vooruit)(Puurs - 1.14.3 Juniores), Cathal Clarke (IER)(Newry Wheelers CC)(St Jan Ieper - 1.14.3 Juniores), Wielerteam Waasland vzw (Meulebeke - Nieuwelingen 2.17 NAT IC Ploegentijdrit), Jens Reynders (CT Avia Crabbe Westhoek)(Bellegem - Nieuwelingen 2.17 NAT IC), Stijn Daemen (NED)(WV de Jonge Renner)(Hallaar - 1.17.3 Nieuwelingen), Sander Rietjens (Royal Cureghem Sportief vzw)(Ottergem - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

22/08/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN ELITE ZONDER CONTRACT - Tervuren Vossem (24/08) - Deelnemerslijst en Info.

22/08/2014: BELGISCH KAMPIOENSCHAP HEREN U23 - Tervuren Vossem (24/08) - Deelnemerslijst en Info.

22/08/2014: Oedelem - 1.15 Dames Elite - Steffi Lodewyks (Keukens Redant CT) wint de GP Franky Alloo. In een massaspurt was ze de snelste voor de Duitse Daniela Gass voor Kaat van der Meulen, de Nederlandse dames Veerle Goossens, Simone Rockx, Evy Kuijpers en Demi de Jong, Steffy Van Den Haute, de Britse Hannah Walker en Femke Verstichelen. Uitslag en Foto's.

22/08/2014: West-Vlaanderen Cycling Tour (22-24/08) - Nieuwelingen 2.17 NAT Rit IC - Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw) wint solo de openingsrit in Meulebeke. Op 0'05" werd de Amerikaan Gage Hecht tweede. De spurt om de derde plaats, op 0'36", werd gewonnen door Gerben Thijssen voor Engelbert Van Keirsbulck, Robbe Debuyck, Bert Bonne, Alec Van Doninck, Merten De Wever, Tibo Nevens en Wesley Vercamst. In het individuele klassement is Sasha Weemaes (Wielerteam Waasland vzw) de eerste leider alsook in het puntenklassement. In het algemeen ploegenklassement leidt Wielerteam Waasland vzw en de Amerikaan Sean Mc Elroy in het jongerenklassement. Uitslag en Klassementen.

22/08/2014: Angreau (20/08) - Nationale Testtijdrit - Alle categorieën - Extra foto's.

22/08/2014: Sint-Maria-Lierde (27/07) - Aspiranten - Extra foto's.

22/08/2014: Opstal (10/08) - Miniemen - Extra foto's.

22/08/2014: Puivelde (17/08) - 1.15 Dames Elite - Extra foto's.

22/08/2014: De Klinge (16/08) - 1.15 Dames Elite - Extra foto's.

21/08/2014: Sombeke - 1.12B EZC/U23 - Kenneth Van Rooy (Lotto Belisol U23) wint solo in de Waasmunsterse deelgemeente Sombeke. Jens Geerinck werd tweede op 0'05", Rob Leemans derde op 0'07" en Roman Vanstaen vierde op 0'09". De spurt om de vijfde plaats, op 0'10", werd gewonnen door Guy Van Broekhoven voor Michiel Dieleman, Guy Smet en Tim Vercauteren. Uitslag en Foto's.

21/08/2014: Mere - EMC/EZC/U23 - Dries De Bondt (To Win Josan CT) wint de Grote Prijs Lucien Van Impe in Mere. Na 169 km. was hij de sterkste voor Gianni Meersman, Baptiste Planckaert, Oliver Naesen, de Nederlander Geert van der Weijst, Sven Nys, de Brit Mark McNally en Gaetan Bille. Uitslag en Foto's.

21/08/2014: SELECTIES - Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw gaat van start in de West-Vlaanderen Cycling Tour (Nieuwelingen 2.17 NAT)(22-24/08). Selectie.

21/08/2014: SELECTIES - Trophée d'Or Féminin (FRA)(23-27/08) - Women Elite 2.2 UCI - Bondscoach Ludwig Willems selecteerde volgende rensters: Sanne Cant, Valerie Demey, Sofie De Vuyst, Ann-Sophie Duyck, Annelies Van Doorslaer en Shana Van Glabake. Voor meer wedstrijdinfo www.trophee-d-or.fr.

21/08/2014: SELECTIES - Cottbuser Nächte (DUI)(22-24/08) - Bondscoaches Peter Pieters en Stéphane Wernimont selecteerden volgende renners/rensters: Dames Elite: Nicky Degrendele (Sprint & Keirin) - Jolien D'Hoore (Omnium) - Dames Juniores: Catherine Wernimont (Sprint) - Heren Juniores: Aidan Neirynck & Jordi Vrancken (Sprint). Voor meer wedstrijdinfo www.cottbuser-nächte.de.

21/08/2014: SELECTIES - Tour de l'Avenir (FRA)(23-28/08) - Nations Cup U23 - Dieter Bouvry zal wegens ziekte niet kunnen deelnemen aan de Nations Cup U23 - Tour de l'Avenir die zal plaatsvinden van zaterdag 23 augustus tot en met zaterdag 30 augustus. Hij werd door bondscoach Jean-Pierre Dubois in de selectie vervangen door Jean-Albert Carnevali. Voor meer wedstrijdinfo: www.tourdelavenir.com.

20/08/2014: Mere - 1.14.3 Juniores - De Amerikaan Jack Maddux (Tubes Development) wint solo z'n zesde op zeven wedstrijden. Op 0'33" werd z'n landgenoot Noah Granigan tweede. Op 0'47" werd Thomas Vereecken derde, Herman Vanhoucke vierde, Jorden Bothuyne vijfde en de Amerikaan Jonathan Brown zesde. Uitslag en Foto's.

20/08/2014: De Klinge - 1.12B EZC/U23 - Stijn De Bock (Van Der Vurst Development Team) wint in een spurt met drie voor Jori Van Steenberghen en Mathias De Witte. De spurt om de vierde plaats, op 0'20", werd gewonnen door de Nederlander Dennis Raadtgever voor Guy Ten Hartog en Mathias Ballet. Uitslag en Foto's.

20/08/2014: Angreau - Nationale Testtijdrit - Alle categorieën - Winst voor Noa Selosse (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Dames Nieuwelingen), Jesse Vandenbulcke (vzw Lotto-Ladiescycling)(Dames Juniores), Ann-Sophie Duyck (Autoglas Wetteren CT)(Dames Elite), Loïc Segaert (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Nieuwelingen), Igor Decraene (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Juniores) en Frederik Frison (Lotto Belisol U23)(U23). Uitslagen en Foto's.

20/08/2014: OTTERGEM - De wedstrijd van zaterdag 23 augustus voor nieuwelingen zal pas om 16u van start gaan en NIET om 15u.

19/08/2014: Grote Prijs Stad Zottegem - Men Elite 1.1 UCI - Edward Theuns (Topsport Vlaanderen-Baloise) wint in een spurt met twee van Tim De Troyer. Op 0'07" werd Zico Waeytens derde. De spurt om de vierde plaats, op 0'15", werd gewonnen door Tiesj Benoot voor Jasper De Buyst, de Nederlanders Huub Duijn en Jesper Asselman, Ludwig De Winter en Frederik Veuchelen. Op 0'19" werd de Nederlander Twan Castelijns tiende. Uitslag en Foto's.

19/08/2014: Omloop van de Grensstreek Wervik - Elite 1.12 IC 1 NAT - Dimitri Claeys (VL Technics-Abutriek CT) wint de Omloop van de Grensstreek-Grote Prijs Autohandel Eddy Vanderhaeghen. In Wervik was hij de snelste van een omvangrijke kopgroep voor Niels Van Dorsselaer, Sten Van Gucht, Bert Van Lerberghe, Amaury Capiot, Kenzie Boutté, de Nederlander Taco van der Hoorn, de Australiër George Tansley, Jordy Oliebos en Christophe Noppe. Uitslag en Podia.

19/08/2014: WETTEREN - Op zaterdag 06 september is er te Wetteren een criterium voor U23. Aan de renners wordt gevraagd om hun club, woonplaats en UCI code via mail over te maken. Er mogen 45 renners de start nemen en er zijn nog ruim dertig plaatsen vrij. Alle info.

19/08/2014: SELECTIES - Tour de l'Avenir (FRA)(23-28/08) - Nations Cup U23 - Bondscoach Jean-Pierre Dubois selecteerde volgende renners: Tiesj Benoot, Dieter Bouvry, Floris De Tier, Dylan Teuns, Louis Vervaeke en Loïc Vliegen. Voor meer wedstrijdinfo: www.tourdelavenir.com.

19/08/2014: SELECTIES - Deplasco-VDBG Steenhouwerij C.T. gaat van start in de Adinkerke (1.12 EZC/U23)(Beker van België)(06/09). Selectie.

18/08/2014: Mere - 1.12B EZC/U23 - Niels Reynvoet (To Win Josan CT) wint met kleine voorsprong in Mere. Op 0'01" werd Frederik Töpke tweede, Matthias Ongena derde en de Brit James Owen vierde. De spurt om de vijfde plaats, op 0'09", werd gewonnen door Kevin Lava voor David Beullens en Kenny Govaert. Uitslag en Foto's.

18/08/2014: Helkijn - 1.12B EZC/U23 - Jo Maes (CT Zuidwest) wint de 67ste Grote Prijs Kon. Helkijn Sportief. Hij was de snelste van acht renners voor Kevin Degezelle, de Oekraïner Egor Dementev, Mario Willems, Joeri Calleeuw, de Duitser Holger Burkhardt, Kevin Neirynck en Sven Claerhout. Uitslag en Foto's.

18/08/2014: 's Gravenwezel - EMC/EZC/U23 - De Italiaan Alessandro Petacchi (Omega Pharma - Quick-Step CT) wint het dernycriterium. Kris Boeckmans werd tweede, Nick Nuyens derde, de Duitser Marcel Meisen vierde en de Tsjech Martin Bina vijfde. Uitslag.

17/08/2014: Overmere - 1.17.3 Nieuwelingen - Thibau Verhofstadt (Isorex CT) behaalt solo de zege. Op 1'16" werd Nick Van De Wille tweede, Sander De Pestel derde, Laurens Huys vierde en Michiel Van Hauwermeiren vijfde op 1'50". Uitslag en Foto's.

17/08/2014: Evergem Belzele - 1.12B EZC/U23 - Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove) wint in een spurt met twee van Niels Reynvoet. Op 0'55" werd Angelo Vandaele derde. Op 1'10" won Mathias Van Holderbeke de spurt om de vierde plaats voor Rieno Stofferis, Geert Vermote en Bart Verhasselt. Uitslag en Foto's.

17/08/2014: Haasdonk - Gentlemen - Francis De Baere wint voor Jan De Cock, Mathias Van Dosselaer, Kurt Smet en Diego Van Hoyweghen. Uitslag en Foto's.

17/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Ludovic Robeet (Color Code-Biowanze) wint solo de slotrit in Herzele. Op 0'09" werd de Nederlander Matthijs Eversdijk tweede en Jeff Peelaers. Op 0'18" won de Brit Daniel Mc Lay de pelotonspurt om de vierde plaats voor Bert Van Lerberghe, Amaury Capiot, Jens De Meyere, Jérôme Kerf, Remy Mertz en Killian Michiels. De Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) schrijft de eindzege van de AVS Stories TV Tour-Ronde van Oost-Vlaanderen op z'n naam. Maarten Craeghs eindigde tweede op 0'12" en Bert Van Lerberghe derde op 0'20". Color Code-Biowanze werd eindwinnaar in het ploegenklassement, Piet Allegaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) in het jongerenklassement, de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) in het puntenklassement, Jeff Peelaers (Van Der Vurst Development Team) in het rushesklassement en Jef Van Meirhaeghe (Lotto Belisol U23) in het streekklassement. Uitslag en Eindklassementen & Foto's.

17/08/2014: Puivelde - 1.15 Dames Elite - De Nederlandse Evy Kuijpers (Futurumshop.nl-Zannata Ladies Team) wint solo in het Waasland. Op 3'44" won Annelies Dom de spurt om de tweede plaats voor Shana Van Glabeke, Sofie De Vuyst, de Zweedse Hanne Nilsson, de Nederlandse Kyara Stijns, Kaat van der Meulen, Valerie Demey, Steffy Van Den Haute en de Nederlandse Claudia Koster. Uitslag en Foto's.

17/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - Guillaume Van Keirsbulck (Omega Pharma - Quick-Step CT) wint solo de slotetappe in het Nederlandse Sittard. Op 0'46" won de Italiaan Matteo Trentin de spurt om de tweede plaats voor Yves Lampaert, Julien Vermote, de Slovaan Kristijan Koren, Laurens De Vreese, de Spanjaard Pablo Lastras Garcia, de Duitser Danilo Hondo, de Zwitser Silvan Dillier en de Nederlander Dylan van Baarle. De eindzege in de Eneco Tour is voor Tim Wellens (Lotto Belisol). De Nederlander Lars Boom werd tweede op 0'07" en z'n landgenoot Tom Dumoulin derde op 0'13". Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) is eindwinnaar in het  strijdlustklassement, de Nederlander Tom Dumoulin (Team Giant-Shimano) het puntenklassement en Garmin-Sharp in het ploegenklassement. Uitslag en Eindklassementen.

17/08/2014: 44° Liedekerkse Pijl - 1.12 EZC/U23 (Lotto-Beker van België) - Dries De Bondt (To Win-Josan CT) wint solo de 44ste editie van de Liedekerkse Pijl. Op 0'41" werd de Australiër George Tansley tweede, Dieter Bouvry derde, Jérôme Giaux vierde, Dries Van Gestel vijfde en Benjamin Declercq zesde. Julien Van Den Brande werd zevende op 1'54", Fabio Polazzi achtste, Jonathan Van Betsbrugge negende op 2'09" en Michiel Dieleman tiende. In het individuele klassement leidt Davy De Scheemaeker (Smartphoto CT) voor Joeri Calleeuw en Jonathan Van Betsbrugge. Het jongerenklassement wordt aangevoerd door Jonathan Van Betsbrugge (KSV Deerlijk-Gaverzicht) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT. Uitslag en Klassementen.

17/08/2014: Angreau-Honnelles - Lotto-Beker van België Juniores - Martin Palm (Verandas Willems-CC Chevigny) wint solo de zesde wegwedstrijd van de Lotto-Beker van België voor juniores. Op 0'48" werd Igor Decraene tweede. De spurt om de derde plaats, op 1'53", werd gewonnen door de Fransman Adrien Carpentier, Simon Daniels, Frederic Mintjens, Ward Jaspers, Steven Moons, Jonas Castrique, Shayne Pruvoost en Abram Stockman. Het algemeen individueel klassement wordt aangevoerd door Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL) voor Robbe Ghys en Shayne Pruvoost. Het algemeen clubklassement wordt aangevoerd door DaVo CT-Tongeren voor Avia Crabbe CT en Zannata-Lotto CT Menen vzw. Uitslag en Klassementen.

17/08/2014: Uitslagen Aspiranten Knesselare zondag 17 augustus 2014 - Winst voor Julie Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Robin Orins (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Daan Grosemans (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Fleur Vandecaveye (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Arno Brouwers (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

17/08/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 17 augustus 2014 - Winst voor Fien Vanhooydonck (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Brecht - Meisjes 12 jaar), Pieter Van Laer (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Brecht - Jongens 12 jaar), Tom Lauryssen (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w.)(Brecht - Jongens 13 jaar), Sander Hendrickx (NED)(TWC Pijnenburg)(Brecht - Jongens 14 jaar), Juul De Braekeleer (Jonge Rakkers Vollezele)(Laplaigne - Jongens 12 jaar), Justine Vromanne (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Laplaigne - Meisjes 13 jaar), Bjarne Laroy (VA-CT Zele)(Laplaigne - Jongens 13 jaar), Camille Delestrait (Royal Velo Club Peruwelz-Bury)(Laplaigne - Meisjes 14 jaar), Jari Raecke (Wielerclub Oostende Noordzee)(Laplaigne - Jongens 14 jaar), Ibe Delbaere (Bike Vision-Sint Truiden)(Schuiferskapelle - Jongens 12 jaar), Ellen Lazenby (GBR)()(Schuiferskapelle - Meisjes 13 jaar), Laurens Vandaele (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Schuiferskapelle - Jongens 13 jaar), Axelle Biebau (WC De Molenspurters Meulebeke)(Schuiferskapelle - Jongens 14 jaar), Gianni Matton (Wielerclub Oostende Noordzee)(Schuiferskapelle - Jongens 14 jaar), Arnaud De Lie (Verandas Willems-CC Chevigny)(Sint-Truiden (Aalst) - Jongens 12 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Sint-Truiden (Aalst) - Jongens 13 jaar), Gilles Heylen (K.W.C. Heist Zuiderkempen v.z.w.)(Sint-Truiden (Aalst) - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

17/08/2014: Uitslagen zondag 17 augustus 2014 - Winst voor Evy Kuijpers (NED)(Futurumshop.nl-Zannata)(Puivelde - 1.15 Dames Elite), Dries De Bondt (Josan-To Win CT)(Liedekerke - 1.12 Elite BvB), Tom Van Den Bosch (Hargroves Cycles Specialized Trant)('s Gravenwezel - 1.12B EZC/U23), Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Evergem Belzele - 1.12B EZC/U23), Thierry Declercq (Geldhof Jielker CT)(Langemark Madonna - 1.12B EZC/U23), Dylan Teuns (BMC Development Team)(Sint-Lambrechts-Herk - 1.12B EZC/U23), Ludovic Robeet (Color Code-Biowanze)(Herzele - 2.13 U23), Martin Palm (Verandas Willems-CC Chevigny)(Angreau Honnelles - 1.14 Juniores IC NAT BvB), Steve Denorre (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Drieslinter - 1.14.3 Juniores), Emiel Planckaert (Avia Crabbe CT)(Helkijn - 1.14.3 Juniores), Heiko Homrighausen (DUI)(RC Zugvogel 09 Aachen)(Meer - 1.14.3 Juniores), Thomas Vereecken (APT-Spie-Douterloigne CT)(Ooike - 1.14.3 Juniores), Wouter Persoon (Avia Crabbe CT)(Steendorp - 1.14.3 Juniores), Joran Vermet (KSV Deerlijk-Gaverzicht)(Tielt - 1.14.3 Juniores), Bert Bonne (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Izegem - 1.17.3 Nieuwelingen), Jonas Van Schaeybroek (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Meer - 1.17.3 Nieuwelingen), Jonathan Guyonnaud (APT-Spie-Douterloigne CT)(Oosterzele - 1.17.3 Nieuwelingen), Thibau Verhofstadt (Isorex CT)(Overmere - 1.17.3 Nieuwelingen), Sean Mc Elroy (USA)(Specialized)(Werchter - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

16/08/2014: Grembergen - 1.12B EZC/U23 - De Brit Christopher Latham (100% ME) wint in een spurt met vier voor Jens Geerinck, Thomas Ongena en de Nederlander Pim de Beer. Op 0'02" werd Stijn De Bock vijfde en Jurgen Guns zesde op 0'04". Uitslag en Foto's.

16/08/2014: Haasdonk - 1.12B EZC/U23 - Stef Van Zummeren (Team 3M) wint in een millimeterspurt tegen Guy Smet en Kristof Dhollander. Op 0'06" werd Kurt Geysen vierde en Tim Vercauteren vijfde op 0'09". Uitslag en Foto's.

16/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Alexander Maes (CT BCV - Works-Soenens) wint de vierde rit. In Massemen won hij de massaspurt voor de Brit Daniel Mc Lay, Bert Van Lerberghe, Emiel Vermeulen, de Australiër Ian Peter Richards, Jérôme Kerf, Amaury Capiot, Maxime Farazijn, Thomas Wertz en Bram Van Renterghem. In het algemene individuele klassement blijft de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) aan de leiding. Lotto Belisol U23 leidt in het ploegenklassement, Piet Allegaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) in het jongerenklassement, de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) in het puntenklassement, Jordy Oliebos (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT) in het rushesklassement en Jef Van Meirhaeghe (Lotto Belisol U23) in het streekklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

16/08/2014: De Klinge - 1.15 Dames Elite - De Nederlandse Floortje Mackaij () wint in een spurt met twee van de Australische Amy Cure. Op 0'33" werd de Duitse Daniela Gass derde. De spurt om de vierde plaats, op 0'42", werd gewonnen door Lotte Kopecky voor Lensy Debboudt, Steffy Van Den Haute, Annelies Van Doorslaer, Valerie Demey en Evelien Debboudt. Uitslag en Foto's.

16/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - Tim Wellens (Lotto Belisol) wint solo de zesde etappe in Aywaille. Op 0'50" werd de Nederlander Lars Boom tweede, Greg Van Avermaet derde op 0'52", de Nederlander Tom Dumoulin vierde, de Brit Geraint Thomas vijfde op 0'56", de Oekraïner Andriy Grivko zesde op 0'58", Jelle Vanendert zevende op 0'59", de Nederlander Niki Terpstra achtste, Philippe Gilbert negende en de Italiaan Marco Marcato tiende. In het algemene individuele klassement wordt de Tim Wellens (Lotto Belisol) de nieuwe leider. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement, de Nederlander Tom Dumoulin (Team Giant-Shimano) het puntenklassement en Belkin-Pro Cycling Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen.

16/08/2014: Uitslagen Aspiranten Merchtem zaterdag 16 augustus 2014 - Winst voor Laura Lauwerijs (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Meisjes 12 jaar), Jens Vanden Heede (Isorex CT)(Jongens 12 jaar), Aline Lefeber (Sport en Moedig Genk)(Meisjes 13 jaar), Arjan Poleij (NED)(ZRTC Theo Middelkamp)(Jongens 13 jaar) en Tibo De Mesmaeker (De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.)(Jongens 14 jaar). Uitslagen.

16/08/2014: Uitslagen zaterdag 16 augustus 2014 - Winst voor Floortje Mackaij (NED)()(De Klinge - 1.15 Dames Elite), Tim Wellens (Lotto Belisol)(Aywaille - Men Elite 2.UWT), Christopher Latham (GBR)(100% ME)(Grembergen - 1.12B EZC/U23), Stef Van Zummeren (Team 3M)(Haasdonk - 1.12B EZC/U23), Timmy Diependaele (Baguet-M.I.B.A. Poorten-Indulek CT)(Lennik - 1.12B EZC/U23), Alexander Maes (CT BCV - Works-Soenens)(Massemen - 2.13 U23), David Duguette (USA)()(Balegem - 1.14.3 Juniores), Enzo Wouters (Avia Crabbe CT)(Herentals - 1.14.3 Juniores), Harold Boquet (FRA)(VC Rouen 76)(Dottignies - 1.17.3 Nieuwelingen), Gage Hecht (USA)(Team Specialized Racing)(Herentals - 1.17.3 Nieuwelingen), Kenneth Vanborm (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Kortemark-Edewalle - 1.17.3 Nieuwelingen), Sander De Pestel (Wielerteam Waasland vzw)(Mere - 1.17.3 Nieuwelingen) en Bram Ualgasi (CT Vive Le Vélo vzw Diegem)(Tollembeek - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

15/08/2014: Overmere - 1.16 Dames Jeugd - De Britse Jessica Roberts (AST Racing Team) wint bij de dames nieuwelingen. In een spurt met twee was ze sneller dan de Nederlandse Kylie Waterreus. Op 1'57" won de Nederlandse Sarah van Wijnen de spurt om de derde plaats voor Dorien Pieteraerens, Jara Noël, de Nederlandse Gemma Esselaar, Lize Struyf, de Britse Elizabeth Bennett, Audrey Pirard en de Nederlandse Daimy Hellemons. Bij de dames juniores ging de zege naar de Nederlandse Femke Geeris (De Dommelstreek). Zij was sneller dan haar landgenote Julie Burgmans. Op 1'57" won Lydwine Lowie de spurt om de derde plaats voor Isabel Vandewalle, Elise Vander Sande, Mieke Mombaerts, Fenna Vanhoutte, Anka Hermans, Lieze Goemaes en de Israëlische Gali Weinberg tiende. Uitslagen en Foto's.

15/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Maxime Farazijn (EFC-Omega Pharma-Quick-Step) wint de derde rit. In Haasdonk was hij sneller dan Thomas Wertz en Maarten Craeghs. Op 0'02" werd Elias Van Breusseghem vierde, Floris Thoré vijfde, de Brit Daniel Mc Lay zesde, Alexander Maes zevende, de Australiër Ian Peter Richards achtste, Jérôme Kerf negende en Amaury Capiot tiende. In het algemene individuele klassement blijft de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) aan de leiding. Lotto Belisol U23 leidt in het ploegenklassement, Piet Allegaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) in het jongerenklassement, de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) in het puntenklassement, Thieme Van Ruymbeke (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT) in het rushesklassement en Jef Van Meirhaeghe (Lotto Belisol U23) in het streekklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

15/08/2014: Neerpelt - Nationale Testtijdrit - Alle categorieën - Winst voor Kris Bosmans (IE Herentals)(Para), Nathalie Bex (Forza Fortuna Financial Planning)(Dames Nieuwelingen), Eva Maria Palm (Topsport Vlaanderen)(Dames Juniores), Ann-Sophie Duyck (Autoglas Wetteren CT)(Dames Elite), Tom Douhard (Lotto-VC Ardennes)(Nieuwelingen), Igor Decraene (vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof)(Juniores), Frederik Frison (Lotto Belisol U23)(U23) en Victor Campenaerts (Topsport Vlaanderen-Baloise)(Elite). Uitslagen.

15/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) wint met kleine voorsprong de vijfde etappe in Geraardsbergen. Op 0'01" werd de Nederlander Tom Dumoulin tweede, de Rus Pavel Brutt derde, de Deen Matti Breschel vierde en de Nederlander Lars Boom vijfde. Op 0'06" won de Nederlander Nikki Terpstra de spurt om de zesde plaats voor de Brit Geraint Thomas, Tim Wellens, de Italiaan Filippo Pozzato en Philippe Gilbert. In het algemene individuele klassement wordt de Nederlander Tom Dumoulin (Team Giant-Shimano) de nieuwe leider. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement, de Nederlander Tom Dumoulin (Team Giant-Shimano) het puntenklassement en BMC Racing Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

15/08/2014: LIVE - AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Derde rit live.

15/08/2014: Uitslagen Aspiranten Massemen vrijdag 15 augustus 2014 - Winst voor Devin Van Zande (KTC-CT)(Jongens 12 jaar), Céline Van Lancker (K.V.C. Deinze vzw)(Meisjes 13 jaar), Jenno Berckmoes (Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw)(Jongens 13 jaar), Luca De Langhe (Keukens Redant CT) en Fabio Van Den Bossche (John Saey-De Geest CT)(Jongens 14 jaar). Uitslagen.

15/08/2014: Uitslagen vrijdag 15 augustus 2014 - Winst voor Femke Geeris (NED)(De Dommelstreek)(Overmere - 1.16 Dames Juniores), Jessica Roberts (GBR)(AST Racing Team)(Overmere - 1.16 Dames Nieuwelingen), Greg Van Avermaet (BMC Racing Team)(Geraardsbergen - Men Elite 2.UWT), Mathieu Langedock (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove)(Moorslede - 1.12 EZC/U23), Kevin Neirynck (C.T. Keukens Buysse Knesselare)(Beselare - 1.12B EZC/U23), Benjamin Verraes (To Win Josan CT)(Steenhuize - 1.12B EZC/U23), Timothy Stevens (Team 3M)(Tielt-Winge - 1.12B EZC/U23), Maxime Farazijn (EFC-Omega Pharma-Quick.Step)(Haasdonk - 2.13 U23), Thomas De Troch (Verandas Willems)(Kruishoutem - 1.13 U23), Jack Maddux (USA)(Hot Tubes Development CT)(Hoeleden Kortenaken - 1.14.3 Juniores), Emiel Planckaert (Avia Crabbe CT)(Lauwe - 1.14.3 Juniores), Glen Van Herck (Jonge Rakkers Vollezele)(Rumst - 1.14.3 Juniores), Tibo Nevens (Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw)(Oosterzele - 1.17.3 Nieuwelingen), Ruokis Mantas (LIT)(Klaipedos)(Rumst - 1.17.3 Nieuwelingen), Sébastien Legand ()(Bleid - 1.18 Amateurs & Masters A) en Erwin Bollen ()(Bleid - Masters B & C). Uitslagen.

14/08/2014: Haasdonk - 1.15 Dames Elite - De Canadese Gillian Carleton (Vanderkitten) wint voor de Duitse Daniela Gass, Annelies Dom, de Française Melanie Machu, de Nederlandse Floortje Mackaij, Shana Van Glabeke, Lensy Debboudt, Nathalie Verschelden, de Spaanse Irene San Sebastian Lasa en de Nederlandse Kim de Baat. Uitslag en Foto's.

14/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - De Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) wint de tweede rit. In Bazel won hij de massaspurt voor Bert Van Lerberghe, de Nederlander Jaap de Man, Mathias De Witte, Laurens Dult, Mathias Ballet, Alexander Maes, Killian Michiels, Jordy Oliebos en Jens De Meyere. In het algemene individuele klassement wordt de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) de nieuwe leider. Lotto Belisol U23 leidt in het ploegenklassement, Piet Allegaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) in het jongerenklassement, de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) in het puntenklassement, Thieme Van Ruymbeke (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT) in het rushesklassement en Niels Van Dorsselaer (Baguet-M.I.B.A. Poorten-Indulek CT) in het streekklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

14/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - De Fransman Nacer Bouhanni (FDJ.FR) wint de vierde etappe. In een massasprint was hij de snelste voor de Sloveen Luka Mezgec, de Italiaan Giacomo Nizzolo, Michael Van Staeyen, Belgisch kampioen Jens Debusschere, de Italiaan Andrea Guardini, de Amerikaan Tyler Farrar, de Fransman Yohann Gene, Roy Jans en de Rus Nikolay Trusov. De spurt werd ontsierd door een zware valpartij met vooral de Tsjech Zdenek Stybar als grootste slachtoffer. In het algemene individuele klassement behoudt de Nederlander Lars Boom (Belkin-Pro CT) de leidersplaats. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement, de Italiaan Andrea Guardini (Astana Pro Team) het puntenklassement en BMC Racing Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen.

14/08/2014: 44° Liedekerkse Pijl (Lotto-Beker van België) - Zondag 17 augustus vindt de derde wegwedstijd van de Lotto-Beker van België voor Elite z/c en U23 plaats: de 44e Liedekerkse Pijl te Liedekerke. Deze wedstrijd gaat over een afstand van 165,5 km (1 ronde van 13,4 km en 9 ronden van 16,9 km) en is een organisatie van de vzw Liedekerkse Pijl. De officieuze start vindt plaats om 13u30 aan L-DOOR in de Denderstraat te Liedekerke. De aankomst is voorzien omstreeks 17u15 in de Affligemsestraat ter hoogte van het KTA. In het individuele klassement leidt Joeri Calleeuw (Jielker Geldhof CT) voor Davy De Scheemaeker en Valentijn Lauwers. Het individuele klassement U23 wordt aangevoerd door Michiel Broes (United CT Sint Truiden) en het algemeen clubklassement door Smartphoto CT. Deelnemerslijst en Info.

14/08/2014: Angreau-Honnelles - Lotto-Beker van België Juniores - Zondag 17 augustus vindt de zesde wegwedstrijd van de Lotto-Beker van België voor junioren plaats te Angreau-Honnelles. Deze wedstrijd loopt over een afstand van 123 km. (10 ronden van 12,3 km.) en is een organisatie van Royale Union Sportive d'Angreau. De start vindt plaats om 14u op de Place d'Angreau. De aankomst is voorzien omstreeks 17u. Het algemeen individueel klassement wordt aangevoerd door Robbe Ghys (Sport en Moedig Genk) voor Franklin Six en Shayne Pruvoost. Het algemeen clubklassement wordt aangevoerd door Zannata-Lotto CT Menen vzw voor DaVo CT-Tongeren en CT Avia Crabbe Westhoek. Deelnemerslijst en Info.

14/08/2014: SELECTIES - MTB XCO UEC Junior European Cup/UCI Junior Series - Oz-en-Oisans (FRA)(16/08) - Bondscoach Filip Meirhaeghe selecteerde volgende renners: Wout Alleman, Pierre De Froidmont, Niels Derveaux en Nick Vanpol. Voor meer wedstrijdinfo www.ffc.fr.

14/08/2014: SELECTIES - Deplasco-VDBG Steenhouwerij C.T. gaat van start in de Liedekerkse Pijl (1.12 EZC/U23)(Beker van België)(17/08). Selectie.

14/08/2014: EK Piste Juniors-U23 Anadia (POR)(22-27/07) - Extra Foto's.

14/08/2014: LIVE - AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Tweede rit live.

13/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Maarten Craeghs (Lotto Belisol U23) wint de openingsrit. In Adegem was hij de snelste van een kleine kopgroep voor Giorgio Derycke, de Brit Daniel Mc Lay, Bert Van Lerberghe, Thomas Wertz, de Nederlander Sebastiaan Pot, Niels Van Dorsselaer en Ludwig De Winter. In het algemene individuele klassement is Maarten Craeghs (Lotto Belisol U23) de eerste leider. Lotto Belisol U23 leidt in het ploegenklassement, Piet Allegaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) in het jongerenklassement, de Brit Daniel Mc Lay (Lotto Belisol U23) in het puntenklassement, Thieme Van Ruymbeke (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT) in het rushesklassement en Niels Van Dorsselaer (Baguet-M.I.B.A. Poorten-Indulek CT) in het streekklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

13/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - De Nederlander Tom Dumoulin (Team Giant-Shimano) wint de individuele tijdrit in het Nederlandse Breda. De Zwitser Fabian Cancellara werd tweede op 0'02", de Brit Geraint Thomas derde op 0'10", de Italiaan Manuel Quinziato vierde op 0'14", de Nieuw-Zeelander Jesse Sergent vijfde op 0'15", de Brit Stephen Cummings zesde op 0'17", de Oekraïner Andriy Grivko zevende, de Italiaan Moreno Moser achtste op 0'18", de Nederlander Lars Boom negende op 0'19" en de Australiër Rohan Dennis tiende op 0'20". In het algemene individuele klassement wordt de Nederlander Lars Boom (Belkin-Pro CT) de nieuwe leider. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement, de Nederlander Lars Boom (Belkin-Pro CT) het puntenklassement en BMC Racing Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen.

13/08/2014: SELECTIES - Van Den Hauwe CT-Gentse Velosport gaat van start in de Liedekerkse Pijl (1.12 EZC/U23)(Beker van België)(17/08). Selectie.

12/08/2014: AVS Stories TV Tour - Ronde van Oost-Vlaanderen (13-17/08) - 2.13 U23 - Parcours en livelinks.

12/08/2014: Temse Velle - 1.12B EZC/U23 - Thomas Ongena (Cibel) wint in een spurt tegen Matthias Ongena. Op 0'23" werd Guy Smet derde. De spurt om de vierde plaats, op 0'34", werd gewonnen door de Nederlander Hans Dekkers voor Steven De Landtsheer en Alexander De Keersmaeker. Uitslag en Foto's.

12/08/2014: Heusden - EMC/EZC/U23 - Dries De Bondt (To Win Josan CT) wint solo Heusdenkoers. Op 0'06" won Mathias Van Holderbeke de spurt om de tweede plaats voor Wouter Mol, de Brit Mark McNally en Louis Vervaeke. Op 0'21" won Kevin Peeters de pelotonspurt om de zesde plaats voor Kenny Dehaes, de Nieuw-Zeelander Aaron Gate, Nicolas Vereecken en de Nederlander Geert van der Weijst. Uitslag en Foto's.

12/08/2014: Brasschaat Maria-Ter-Heide - 1.15 Dames Elite - De Canadese Allison Beveridge (Trek Red Truck) wint solo. De top drie werd volledig Canadees gekleurd met Gillian Carleton tweede, op 0'56", en Annie Foreman-Mackey derde, op 1'38". De spurt om de vierde plaats, op 1'50", werd gewonnen door de Duitse Daniela Gass voor Belgisch kampioene U23 Lotte Kopecky, Steffy Van Den Haute, de Française Melanie Machu, de Canadese Kinley Gibson, Femke Verstichelen en de Oostenrijkse Verena Eberhardt. Uitslag.

12/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - De Tsjech Zdenek Stybar (Omega Pharma - Quick-Step CT) wint de tweede rit van de Eneco Tour. In het Nederlandse Heusden was hij de snelste van een uitgedund peloton voor de Nederlander Lars Boom, Sep Vanmarcke, de Italianen Marco Marcato en Manuel Quinziato, Roy Jans, de Italiaan Davide Appollonio, de Nederlander Bauke Mollema, Julien Vermote en Stig Broeckx. In het algemene individuele klassement wordt de Tsjech Zdenek Stybar (Omega Pharma - Quick-Step CT) de nieuwe leider. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement, de Nederlander Lars Boom (Belkin-Pro CT) het puntenklassement en Belkin-Pro Cycling Team in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen.

12/08/2014: W.A.C. Team Hoboken - Nieuwsbrief.

11/08/2014: BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN HEREN NIEUWELINGEN 2DE JAARS - Hooglede-Gits - Het Belgisch Kampioenschap op de weg voor 2de jaars nieuwelingen te Hooglede-Gits werd zondag 27 juli ll. omwille van de extreme weersomstandigheden stilgelegd. Na onderhoud met de organisatie, de veiligheidsdiensten en de KBWB is besloten om dit Belgisch Kampioenschap voor 2de jaars nieuwelingen alsnog te laten doorgaan op woensdag 10 september te Hooglede-Gits. Dit BK zal betwist worden over een afstand van 83,6 km (11 ronden van 7,6 km). De start zal om 16u worden gegeven in de Gitsbergstraat. De renners die ingeschreven waren voor het BK van 27 juli zijn opnieuw startgerechtigd. Deze renners zullen persoonlijk per e-mail worden verwittigd. De renners die omwille van een geldige reden niet kunnen starten dienen zich op voorhand af te melden. Art. 102.3 van de KBWB-reglementen m.b.t. de deelname aan rittenwedstrijden is uitzonderlijk niet van toepassing. De technische fiche met alle relevante informatie zal op de website www.belgiancycling.be worden gepubliceerd.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Omnium Afvalling - Jesse Vandenbulcke werd vijfde in de afvalling. De Deense Amalie Dideriksen won. Uitslag. Jesse Vandenbulcke staat zesde in het tussenklassement halfweg het omnium.

11/08/2014: BRONS WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele behaalt knap brons op het WK Sprint. In de strijd om de derde plaats was ze over drie series sterker dan de Koreaanse Yeonhee Jang. De wereldtitel was voor de Australische Courtney Field en het zilver voor de Russische Tatiana Kiseleva. Uitslag.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium Puntenkoers - Robbe Ghys wint het afsluitende nummer van  het omnium: de puntenkoers. Uitslag. Robbe Ghys eindigde tiende in het omnium. De wereldtitel was voor de Deen Casper Pedersen. Het zilver voor de Australiër Sam Welsford en het brons voor de Koreaan Jihun Kim. Eindklassement.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele verliest in de halve finale van de Australische Courtney Field. Straks strijd ze om het brons. Uitslag.

11/08/2014: Eneco Tour (NED-BEL)(11-17/08) - Men Elite 2.UWT - De Italiaan Andrea Guardini (Astana Pro Team) wint de openingsrit van de Eneco Tour. In het Nederlandse Terneuzen won hij de massaspurt voor de Fransman Yohann Gene, de Italiaan Davide Cimolai, Belgisch kampioen Jens Debusschere, de Nederlander Boy van Poppel, de Rus Alexandr Porsev, de Nederlander Tom Dumoulin, de Italiaan Matteo Trentin, Sep Vanmarcke en Michaël Van Staeyen. In het algemene individuele klassement is dagwinnaar Andrea Guardini (Astana Pro Team) de eerste leider alsook in het puntenklassement. Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen-Baloise) leidt in het strijdlustklassement en Team Katusha in het ploegenklassement. Uitslag en Klassementen & Foto's.

11/08/2014: Wilrijk - EMC/EZC/U23 Dernycriterium - De Italiaan Luca Paolini (Team Katusha) wint het dernycriterium te Wilrijk. Jonas Van Genechten werd tweede, Kristof Vandewalle derde, Gerry Druyts vierde en Lars van der Haar vijfde. Uitslag.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Omnium Individuele Achtervolging - Jesse Vandenbulcke werd vijfde in de individuele achtervolging. Over 2 km. reed ze 2'32"178 (47,313 km/u). De Australische Macey Stewart won in 2'26"903 (49,012 km/u). Uitslag. Jesse Vandenbulcke staat achtste in het tussenklassement na twee nummers.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium Flying Lap - Robbe Ghys werd twaalfde in de flying lap. Z'n tijd was 18"921 (63,358 km/u). De Deen Casper Pedersen won in 17"821 (67,269 km/u). Uitslag. Robbe Ghys staat twaalfde in het tussenklassement na de vijf nummers.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Omnium Scratch - Jesse Vandenbulcke werd negende in de scratch die werd gewonnen door de Amerikaanse Kirsten Williams. Uitslag. Jesse Vandenbulcke staat negende in het tussenklassement na het openingsnummer.

11/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium 1 km - Robbe Ghys werd dertiende in de 1 km. Z'n tijd was 1'07"534 (53,306 km/u). De Nieuw-Zeelander Nick Kergozou won in 1'03"801 (56,425 km/u). Uitslag. Robbe Ghys staat dertiende in het tussenklassement na de vier nummers.

11/08/2014: Kemzeke Tromp (09/08) - 1.12B EZC/U23 - Extra Foto's.

10/08/2014: Meerbeke - 1.12B EZC/U23 - Julien Van Den Brande (To Win Josan CT) behaalt solo de zege. Op 0'12" won Robin Van Goethem de spurt om de tweede plaats voor Dries De Bondt, Axel Gremelpont, Sven Françoys en Lode Van Impe. Uitslag en Foto's.

10/08/2014: Massemen - 1.15 Dames Elite - Kelly Druyts (Topsport Vlaanderen-ProDuo-Ridley) wint voor haar ploeggenote en Belgisch kampioene U23 Lotte Kopecky. De wedstrijd kreeg af te rekenen met regen, donder en bliksem en werd daardoor ingekort. De Canadese Alizee Brien werd derde, haar landgenote Gillian Carleton vierde, de Duitse Daniela Gass vijfde, de Canedese Allison Beveridge zesde, Nel De Crits zevende, de Oostenrijkse Verena Eberhardt achtste, Femke Verstichelen negende en Eveline Dergent tiende. Kelly Druyts werd eindwinnares van de Tweedaagse (Heusden en Massemen) van de Bloemenstreek. Uitslag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium Afvalling - Robbe Ghys werd twaalfde in de afvalling. De Australiër Sam Welsford won het derde nummer van het omnium. Uitslag. Robbe Ghys staat veertiende in het tussenklassement na de eerste dag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Puntenkoers - Lionel Taminiaux is veertiende geëindigd in de rechtstreekse finale van de puntenkoers. De wereldtitel was voor de Nieuw-Zeelander Regan Gough, het zilver voor de Rus Nikolai Ilichev en het brons voor de Armeniër Edgar Stepanyan. Uitslag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele wint plaatst zich voor de halve finales. In de kwartfinales was ze sterker dan de Nieuw-Zeelandse Olivia Podmore. Haar eerste reeks verloor ze nog maar de tweede en derde reeks won ze in 11"967 (60,165 km/u) en 12"010 (59,950 km/u). Uitslag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men 1 km. - Maarten Stevens is dertigste geëindigd in de 1 km. Z'n tijd was 1'08"173 (52,807 km/u). De wereldtitel was voor de Tsjech Jiri Janosek in 1'02"558 (57,547 km/). Het zilver was voor Rus Alexey Nosov en het brons voor de Maleisiër Muhammad Firdaus Modh Zonis. Uitslag.

10/08/2014: Antwerpse Havenpijl - Men Elite 1.2 UCI - Topcompetitie -27 - De Nederlander Yoeri Havik (Cyclingteam De Rijke) wint de 24ste uitgeregende editie van de Antwerpse Havenpijl. In een spurt met twee was hij sneller dan z'n landgenoot Ivar Slik. De spurt om de derde plaats, op 0'03", werd gewonnen door Jens Geerinck, Amaury Capiot, Dennis Coenen, de Nederlander Floris Gerts, Jérôme Kerf, Jef Van Meirhaeghe, de Luxemburger Kevin Feiereisen, Kenneth Van Rooy, Bert Van Lerberghe en Olivier Pardini. In het individueel klassement staat Kenneth Van Rooy (Lotto Belisol U23) aan de leiding voor Gaetan Bille en Oliver Naesen. Het algemeen clubklassement wordt aangevoerd door Lotto Belisol U23 voor EFC-Omega Pharma-Quick.Step en Color Code-Biowanze. Uitslag en Klassementen.

10/08/2014: Tour de la Province de Namur (06-10/08) - Elite 2.12 IC NAT - Joeri Calleeuw (Jielker Geldhof CT) wint solo de slotrit in Namur. Sander Cordeel werd tweede op 0'05", Florent Delfosse derde op 0'09" en Dieter Bouvry vierde. De spurt om de vijfde plaats, op 0'16", werd gewonnen door Gerry Druyts, Floris Smeyers, Antoine Warnier, Aimé De Gendt, Axel Decorte, Gianni Marchand, de Amerikaan Justin Oien en de Canadees Benjamin Perry. Sander Cordeel (Vastgoedservice-Golden Palace CT) schrijft de eindzege van de Tour de la Province de Namur op z'n naam. Axel Decorte eindigde tweede op 0'11" en Dimitri Peyskens derde op 0'28". Joeri Calleeuw (Jielker Geldhof CT) wint het puntenklassement, de Amerikaan Tyler Williams (USA U23 C.T.) het bergklassement, de Nederlander Daan Meijers (Belkin-de Jonge Renner) het knelpuntenklassement, Florent Delfosse (Color Code-Biowanze) en Team 3M het ploegenklassement. Uitslag en Eindklassementen & Foto's.

10/08/2014: Aubel-Thimister-La Gleize (08-10/08) - Men Juniors 2.1 UCI - De Fransman David Gaudu (Club Bretagne Juniors) wint solo de slotrit in La Gleize. Op 0'32" werd Yannick Peeters tweede, Senne Leysen derde, Jeroen Pattyn vierde op 0'46", Emiel Planckaert vijfde op 0'53", de Nederlanders Sjoerd Bax en Pascal Eenkhoorn zesde en zevende, Julien Mortier achtste op 0'56", Hugo De Winter op 1'00", Milan Menten tiende op 1'03" en Jordi Warlop elfde. De Fransman David Gaudu (Club Bretagne Juniors) is eindwinnaar van de driedaagse. De Nederlander Pascal Eenkhoorn eindigde tweede op 0'40" en z'n landgenoot Sjoerd Bax derde. De Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) is eindwinnaar in het puntenklassement, de Nederlander Pascal Eenkhoorn (Nederland) in het jongerenklassement, de Nederlander Kevin Inkelaar (Avia Crabbe CT) in het bergklassement en Kon. Balen B.C. v.z.w. in het clubklassement. Uitslag en Eindklassementen.

10/08/2014: STOPGEZET - De wedstrijd voor EZC/U23 (1.12B) te Bottelare moest worden stopgezet op vijf ronden van het einde na een hevig onweer met wateroverlast. Een straat stond volledig blank en daardoor kon de wedstrijd niet meer verdergezet worden.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele wint tegen de Mexicaanse Yuli Verdugo in 12"007 (59,965 km/u) en plaatst zich voor de kwartfinales. Uitslag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium Individuele achtervolging - Robbe Ghys werd elfde in de individuele achtervolging over 3 km. in 3'31"244 (51,126 km/u). De Australiër Sam Welsford won in 3'20"923 (53,752 km/u). Uitslag. Robbe Ghys staat elfde in het tussenklassement na twee nummers.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele plaatste zich makkelijk voor de 1/8ste finales. Haar Amerikaanse tegenstandster Julia Sante gaf verstek. Catherine Wernimont verloor van de Australische Sheridan Spark. Uitslag.

10/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Omnium Scratch - Robbe Ghys is veertiende geëindigde in het openingsnummer van het omnium. De Italiaan Davide Plebani won de scratch. Uitslag. Robbe Ghys staat dan ook veertiende in het tussenklassement.

10/08/2014: BELGISCH RECORD WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Sprint - Nicky Degrendele is tweede geworden in de kwalificatie van de sprint. Zij reed een nieuw belgisch record over de 200m met een tijd van 11"365 (63,352 km/u). Catherine Wernimont werd twaalfde in 11"873 (60,642 km/u). Beiden zijn geplaatst voor de 1/16de finales. Uitslag.

10/08/2014: Opstal - Aspiranten - Foto's.

10/08/2014: Uitslagen Aspiranten Opstal zondag 10 augustus 2014 - Winst voor Devin Van Zande (KTC-CT)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Céline Van Lancker (K.V.C. Deinze vzw)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Arjan Poleij (NED)(ZRTC Theo Middelkamp)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Robbe De Vylder (VA-CT Zele)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

10/08/2014: Uitslagen Aspiranten zondag 10 augustus 2014 - Winst voor Dayan Van Rillaert (La Royale Pedale Saint-Martin - Tournai)(Ham-sur-Heure - Jongens 12 jaar), Justine Vromanne (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Ham-sur-Heure - Meisjes 13 jaar), Lance De Baene (KSC Denderstreek Labiekes)(Ham-sur-Heure - Jongens 13 jaar), Kimberlay Duquennoy (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)(Ham-sur-Heure - Meisjes 14 jaar), Lennert Cappan (CT Avia Crabbe Westhoek)(Ham-sur-Heure - Jongens 14 jaar), Laura Lauwerijs (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Kontich - Meisjes 12 jaar), Pieter Van Laer (W.A.C. Team Hoboken (Kon.) v.z.w. en Salvador Alvarado (NED)(RWC Ahoy)(Kontich - Jongens 12 jaar), Tomas De Laet (Wielerclub Steeds Vooraan v.z.w.)(Kontich - Jongens 13 jaar), Sine Van Win (De Dijlespurters V.V. Mechelen v.z.w.)(Kontich - Meisjes 14 jaar), Tuur Dens (vzw De Demerspurters)(Kontich - Jongens 14 jaar), Stephanie Kemps (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Tessenderlo Berg - Meisjes 12 jaar), Luca Van Hout (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Tessenderlo Berg - Jongens 12 jaar), Brit Verbeek (Hageland CT)(Tessenderlo Berg - Meisjes 13 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Tessenderlo Berg - Jongens 13 jaar), Lars Daniels (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Tessenderlo Berg - Jongens 14 jaar), Nathan Castelain (Cyclo Club Armentierois)(Westkerke - Jongens 12 jaar), Laurens Vandaele (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare)(Westkerke - Jongens 13 jaar) en Mathias Declercq (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Westkerke - Jongens 14 jaar). Uitslagen.

10/08/2014: Uitslagen zondag 10 augustus 2014 - Winst voor Kelly Druyts (Topsport Vlaanderen-ProDuo-Ridley)(Massemen - 1.15 Dames Elite), Yoeri Havik (NED)(Cyclingteam De Rijke)(Antwerpen - Men Elite 1.2 UCI), Joren Segers (Team 3M)(Geel Elsum - 1.12B EZC/U23), Julien Van Den Brande (To Win Josan CT)(Meerbeke - 1.12B EZC/U23), Mathias De Witte (FCP-Glascentra-Tops Antiek CT)(Schuifferskapelle - 1.13 U23), David Gaudu (Club Bretagne Juniors)(La Gleize - Men Juniors 2.1 UCI), Glen Van Herck (Jonge Rakkers Vollezele)(Horrues - 1.14.3 Juniores), Enzo Wouters (Avia Crabbe CT)(Kampenhout Nederokkerzeel - 1.14.3 Juniores), Jack Maddux (USA)(Kortessem - 1.14.3 Juniores), Franklin Six (Sprint 2000 Charleroi ASBL)(Kruishoutem - 1.14.3 Juniores), Noah Granigan (USA)(Mol Gompel - 1.14.3 Juniores), Tristan Parotta (LUX)(UC Dippach)(Bierbeek - 1.17.3 Nieuwelingen), Simon Renard (UC Seraing-VOO-Chatel)(Leignon - 1.17.3 Nieuwelingen), Jeffrey De Brouwer (VA-CT Zele)(Lovendegem - 1.17.3 Nieuwelingen), Sean Mcelroy (USA)(Team Specialized Racing)(Mol Gompel - 1.17.3 Nieuwelingen), Brent Van Moer (Wielerteam Waasland vzw)(Nederzwalm - 1.17.3 Nieuwelingen), Georges Hauterat ()(Mabompre - 1.18 Amateurs & Masters A) en Erwin Bollen ()(Mabompre - 1.18 Masters B & C). Uitslagen.

09/08/2014: Heusden - 1.15 Dames Elite - De Canadese Gillian Carleton (Vanderkitten) wint solo de GP Cafe Pallieter. Op 0'03" won Kelly Druyts de pelotonspurt om de tweede plaats voor de Duitse Daniela Gass, de Zweedse Sara Penton, Lotte Kopecky, Nel De Crits, de Française Melanie Machu, Anja Nobus, Kaat van der Meulen en Lensy Debboudt. Uitslag en Foto's.

09/08/2014: Kemzeke Tromp - 1.12B EZC/U23 - Vincent De Sy (Van Der Vurst Development Team) is de snelste van het peloton voor Guy Smet, Stein Van Couter, Thomas Ongena, de Nederlander Hans Dekkers, Fabio Sinoy, Nico Verhoeven, Brent Luyckx, Patrick Van Roosbroeck en Pieter Bosmans. Uitslag en Foto's.

09/08/2014: Aubel-Thimister-La Gleize (08-10/08) - Men Juniors 2.1 UCI - De Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) wint de namiddagrit in Thimister. Hij was de snelste voor Milan Menten, de Nederlander Bram Welten, de Luxemburger Tom Wirtgen, Maxime De Poorter, de Italiaan Raul Colombo, de Nederlander Mitchel Cornelisse, Thimo Willems, Bertrand Nagels en Thomas Demolder. In het algemene individuele klassement blijft de Nederlander Hartthijs de Vries (Nederland) aan de leiding. De Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) blijft aan de leiding in het punten en bergklassement. In het algemene jongerenklassement behoudt de Nederlander Pascal Eenkhoorn (Nederland) z'n leidersplaats en in het algemeen clubklassement staat Nederland aan de leiding. Uitslag en Klassementen.

09/08/2014: Tour de la Province de Namur (06-10/08) - Elite 2.12 IC NAT - Aimé De Gendt (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) wint de vierde rit. In Sorinnes won hij de spurt van een kleine kopgroep voor Dries Van Gestel, Sibrecht Pieters, de Amerikaan Colin Joyce en Benjamin Perry. Op 0'02" werd Jean-Albert Carnevali zevende. De spurt om de achtste plaats, op 0'07", werd gewonnen door Otto Vergaerde voor de Duitser Marcel Meisen en Gerry Druyts. In het algemene individuele klassement blijft Sander Cordeel (Vastgoedservice-Golden Palace CT) aan de leiding. In het puntenklassement behoudt de Duitser Marcel Meisen (KwadrO-Stannah Cyclocross Team) z'n leidersplaats, in het bergklassement blijft de Amerikaan Tyler Williams (USA U23 C.T.) aan de leiding, in het knelpuntenklassement behoudt de Nederlander Daan Meijers (Belkin-de Jonge Renner) z'n leidersplaats, in het jongerenklassement wordt Aimé De Gendt (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) de nieuwe leider en in het ploegenklassement blijft Cycling Team BCV - Works Soenens aan de leiding. Uitslag en Klassementen & Foto.

09/08/2014: Middelkerke - EMC/EZC/U23 - Sven Nys (Crelan AA Drink Team) wint het dernycriterium Lombardsijde voor Sep Vanmarcke, Stijn Devolder, Guillaume Van Keirsbulck en Roy Jans. Uitslag.

09/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Scratch - Lionel Taminiaux werd 21ste in de rechtstreekse finale van de scratch. De wereldtitel was voor de Rus Sergey Rostovtsev. Het zilver voor de Deen Mathias Albrechtsen en het brons voor de Portugees Rui Filipe Oliveira. Uitslag.

09/08/2014: Polleur-Stoumont-Polleur - Nieuwelingen 1.17 IC NAT - Topcompetitie - Merten De Wever (CT Avia Crabbe Westhoek) wint de spurt van een omvangrijke kopgroep voor Ruben Apers, Stijn Demolder, de Nederlander Bas Ottevanger, Wouter Van Ende, Michiel Hillen, Sander Rietjens, Robin Radoux, Tom Vandermosten en Laurens Huys. In het algemeen klassement wegwedstrijden staat Stijn Demolder (Kon. Balen B.C. v.z.w.) aan de leiding voor Wouter Van Ende en Merten De Wever. In het jongerenklassement leidt Trystan Fivé (Zannata-Lotto CT Menen vzw), in het algemeen klassement van de knelpunten Jasper Philipsen (Kon. Balen B.C. v.z.w.) en in het algemeen bergklassement Michiel Offermans (CT Vive Le Vélo vzw Diegem). Uitslag en Klassementen.

09/08/2014: Aubel-Thimister-La Gleize (08-10/08) - Men Juniors 2.1 UCI - De Nederlandse ploeg wint de ploegentijdrit in Thimister. vzw Tieltse Rennersclub-Jielker Geldhof werd tweede, Kon. Balen B.C. v.z.w. derde, Team Roskilde Junior vierde en Avia Crabbe CT vijfde. In het algemene individuele klassement wordt de Nederlander Hartthijs de Vries (Nederland) de nieuwe leider. De Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) blijft aan de leiding in het punten en bergklassement. In het algemene jongerenklassement wordt de Nederlander Pascal Eenkhoorn (Nederland) de nieuwe leider en in het algemeen clubklassement wordt Nederland de nieuwe leider. Uitslag en Klassementen.

09/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Individuele Achtervolging - Bryan Boussaert is veertiende geëindigd in de kwalificatie van de individuele achtervolging. Over 3 km. reed hij 3'28"863 (51,709 km/u). Uitslag. De Portugees Ivo Emanuel Oliveira werd wereldkampioen in 3'18"905 (54,297 km/u). Het zilver was voor de Nieuw-Zeelander Regan Gough en het brons voor de Australiër Daniel Fitter. Uitslag.

09/08/2014: Maarke Kerkem - Aspiranten - Foto's.

09/08/2014: Uitslagen Aspiranten Maarke Kerkem zaterdag 09 augustus 2014 - Winst voor Sophie Tierolf (NED)(VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meisjes 12 jaar). Uitslag. Robin Orens (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Jongens 12 jaar). Uitslag. Nele Van Assche (VA-CT Zele)(Meisjes 13 jaar). Uitslag. Milan Fretin (Sport en Moedig Genk)(Jongens 13 jaar). Uitslag. Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar). Uitslag. Thibaut Ponsaerts (Lotto Olympia Tienen)(Jongens 14 jaar). Uitslag.

09/08/2014: Uitslagen zaterdag 09 augustus 2014 - Winst voor Gillian Carleton (CAN)(Vanderkitten)(Heusden - 1.15 Dames Elite), Sven Nys (Crelan AA Drink Team)(Middelkerke Derny's - EMC/EZC/U23), Aimé De Gendt (EFC-Omega Pharma-Quick.Step)(Sorinnes - Elite 2.12 IC NAT), Gianni Vermeersch (Sunweb-Napoleon Games CT)(Klerken - 1.12 EZC/U23), Jens Vandenbogaerde (Team 3M)(Beveren Roeselare - 1.12B EZC/U23), Vincent De Sy (Van Der Vurst Development Team)(Kemzeke Tromp - 1.12B EZC/U23), Dries De Bondt (To Win Josan CT)(Overijse - 1.12B EZC/U23), Kristof Houben (Trek)(Plombieres - 1.12B EZC/U23), Stepan Kurianov (RUS)(Siberia-Tyumen)(Thimister - Men Juniors 2.1 UCI), Jack Maddux (USA)(Tubes Development)(Huldenberg - 1.14.3 Juniores), Steven Moons (Royal Cureghem Sportief vzw)(Strijtem - 1.14.3 Juniores), Dennis Delmotte (Zannata-Lotto CT Menen vzw)(Torhout Dos Bosco - 1.14.3 Juniores), Merten De Wever (Polleur - 1.17 Nieuwelingen IC NAT), Adam Stenson (IER)()(Heestert - 1.17.3 Nieuwelingen) en Remco Gaytant (Wielerclub "Onder Ons-Parike" vzw)(Horrues - 1.17.3 Nieuwelingen). Uitslagen.

08/08/2014: Aubel-Thimister-La Gleize (08-10/08) - Men Juniors 2.1 UCI - De Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) wint de openingsrit in Aubel. Op 0'01" was de Fransman David Gaudu tweede. De spurt om de derde plaats, op 0'10", werd gewonnen door Jordi Warlop voor de Luxemburger Tom Wirtgen, de Nederlanders Bram Welten en Bob Olieslagers, de Italiaan Giovanni Pedretti, de Nederlanders Hartthijs de Vries en Mitchel Cornelisse en de top tien werd compleet gemaakt door Kenny Molly. In het algemene individuele klassement is dagwinnaar de Rus Stepan Kurianov (Siberia-Tyumen) de eerste leider alsook in het punten en bergklassement. In het algemeen jongerenklassement leidt de Nederlander Bram Welten (Selectie Zuid Oost Nederland) en in het algemeen clubklassement de Russische ploeg Siberia-Tyumen. Uitslag en Klassementen.

08/08/2014: Tour de la Province de Namur (06-10/08) - Elite 2.12 IC NAT - Joeri Calleeuw (Jielker Geldhof CT) wint de derde rit. In Florennes won hij met overmacht de massaspurt voor de Duitser Marcel Meisen, Frederik Van Boven, Gerry Druyts, Florent Delfosse, Christophe Noppe, Jens Adams, Gianni Marchand, Dimitri Claeys en Yorben Van Tichelt. In het algemene individuele klassement blijft Sander Cordeel (Vastgoedservice-Golden Palace CT) aan de leiding. In het puntenklassement wordt de Duitser Marcel Meisen (KwadrO-Stannah Cyclocross Team) de nieuwe leider, in het bergklassement wordt de Amerikaan Tyler Williams (USA U23 C.T.) de nieuwe leider, in het knelpuntenklassement wordt de Nederlander Daan Meijers (Belkin-de Jonge Renner) de nieuwe leider, in het jongerenklassement blijft Alessandro Soenens (CT BCV - Works-Soenens) aan de leiding en in het ploegenklassement blijft Cycling Team BCV - Works Soenens aan de leiding. Uitslag en Klassementen & Foto's.

08/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Scratch - Jesse Vandenbulcke werd veertiende in de rechtstreekse finale van de scratch. De wereldtitel was voor de Deense Amalie Dideriksen. Het zilver ging naar de Française Soline Lamboley en het brons voor de Australische Josie Talbot. Uitslag.

08/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Women Teamsprint - Nicky Degrendele en Catherine Wernimont werden vijfde in de kwalificatie van de teamsprint. Hun tijd was 46"946 (51,071 km/u). Uitslag. De Duitse dames Doreen Heinze en Emma Hinze werden wereldkampioene in 45"468 (52,732 km/u). Het zilver was voor de Russische dames Tatiana Kiseleva en Anna Kozinova en brons voor de Koreaanse dames Seulgi Choi en Sheridan Jang. Uitslag.

08/08/2014: WK Piste Juniors Gwang Myeong (KOR)(08-12/08) - Men Ploegenachtervolging - Robbe Ghys, Lionel Taminiaux, Bryan Boussaer en Maarten Stevens eindigden elfde in de kwalificatie van de ploegenachtervolging. Zij realiseerden een tijd van 4'21"531" (55,060 km/u) over 4 km. Uitslag. In de halve finales werd er gestreden voor de finaleplaatsen. Uitslag. De Australische juniores Alexander Porter, Sam Welsford, Callum Scotson en Daniel Fitter behaalden de wereldtitel. Het zilver was voor de Colombiaanse mannen en het brons voor de Nieuw-Zeelanders. Uitslag.

07/08/2014: Kortrijk - NaTourcriterium EMC/EZC/U23 - Sep Vanmarcke (Belkin-Pro CT) wint het natourcriterium in Kortrijk. In een spurt met twee was hij sneller dan de Zwitser Fabian Cancellara. Op 0'02" won Belgisch kampioen Jens Debusschere de spurt om de derde plaats voor Julien Vermote, Zico Waeytens, Baptiste Planckaert, Iljo Keisse en David Boucher. Uitslag.

07/08/2014: Tour de la Province de Namur (06-10/08) - Elite 2.12 IC NAT - Kevin Pauwels (Sunweb-Napoleon Games CT) wint de tweede rit. In Gedinne was hij de snelste van een omvangrijke kopgroep voor Florent Delfosse, de Duitser Marcel Meisen, Michael Vanthourenhout, Rob Peeters, Joeri Calleeuw, Robby Coppaert, Gianni Marchand, Dieter Bouvry en Tim Merlier. In het algemene individuele klassement wordt Sander Cordeel (Vastgoedservice-Golden Palace CT) de nieuwe leider. In het puntenklassement staat Dimitri Peyskens (Lotto Belisol U23) aan de leiding, in het bergklassement leidt Jimmy Janssens (Team 3M), in het knelpuntenklassement Michael Vanthourenhout (Sunweb-Napoleon Games CT), in het jongerenklassement Alessandro Soenens (CT BCV - Works-Soenens) en in het ploegenklassement Cycling Team BCV - Works Soenens. Uitslag en Klassementen & Foto's.

07/08/2014: BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN WEG ASPIRANTEN (03/08) - Grandglise - Foto's.

07/08/2014: BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN TIJDRIT ASPIRANTEN (03/08) - Grandglise - Foto's.

07/08/2014: Sinaai (04/08) - 1.12B EZC/U23 - Extra foto's.

06/08/2014: Doische - 1.16 Dames Jeugd - Ina De Pauw (Keukens Redant CT) wint bij de dames juniores voor Elise Vander Sande, de Nederlandse Nine Storms, Lieze Goemaes en Emilie Van Bellinghen. Bij de dames nieuwelingen won Belgisch kampioene Nathalie Bex voor de Nederlandse Kylie Waterreus, Lynn Marien, Cloé Minet en Febe Schokkaert. Uitslag.

06/08/2014: Lokeren - 1.12B EZC/U23 - Mathias Van Holderbeke (Cibel) wint solo in het regenachtige Lokeren. Op 0'30" won Thomas Ongena de spurt om de tweede plaats voor Niels Reynvoet, Jori Van Steenberghen, de Litouwer Darijus Dzervus, Davy Peirsman, Guy Smet, Michiel Dieleman, de Brit Thomas Gibbons, Jelle Donders en Sam Van Uytvange. Uitslag en Foto's.

06/08/2014: Antwerpen - NaTourdernycriterium EMC/EZC/U23 - De Zwitser Fabian Cancellara (Trek Factory Racing) wint het natourdernycriterium in Antwerpen. Hij haalde het voor Sep Vanmarcke, Jens Debusschere, de Italiaan Alessandro Petacchi, Sven Nys, de Nederlander Boy van Poppel, Jurgen Roelandts (winnaar reeks 1), Nick Nuyens (winnaar reeks 2), de Fransman Tony Gallopin en Iljo Keisse. Uitslag.

06/08/2014: Tour de la Province de Namur (06-10/08) - Elite 2.12 IC NAT - Dimitri Peyskens (Lotto Belisol U23) wint de openingsrit. In Doische was hij de snelste van vier voor Axel Decorte, Sander Cordeel en Jimmy Janssens. Op 0'23" werd Antoine Warnier vijfde, Alessandro Soenens zesde op 0'40" en Dieter Bouvry zevende. De pelotonspurt om de achtste plaats, op 0'45", werd gewonnen door Joeri Calleeuw voor Christophe Noppe en de Duitser Marcel Meisen. In het algemene individuele klassement en het puntenklassement is dagwinnaar Dimitri Peyskens (Lotto Belisol U23) de eerste leider. In het bergklassement leidt de Amerikaan Tyler Williams (USA U23 C.T.), in het knelpuntenklassement Michael Vanthourenhout (Sunweb-Napoleon Games CT), in het jongerenklassement Alessandro Soenens (CT BCV - Works-Soenens) en in het ploegenklassement Cycling Team BCV - Works Soenens. Uitslag en Klassementen & Foto's.

06/08/2014: Zillebeke - Elite 1.12 IC 2 NAT - Steven Caethoven (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove) wint de HILL-60 koers te Zillebeke. Hij was de snelste van vier voor Matthias Legley, Niels Nachtergaele en Maxime Farazijn. Op 0'13" werd Kevin Degezelle vijfde en Frederik Toortelboom zesde. De spurt om de zevende plaats, op 0'16", werd gewonnen door Jo Maes voor Matthias Allegaert, Kenzie Boutté en Cedric Defreyne. Het clubklassement werd gewonnen door de Franse ploeg ESEG-Douai voor Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove en EFC-Omega Pharma-Quick.Step. Uitslag en Clubklassement.

05/08/2014: Erondegem - 1.14.3 Juniores - De Amerikaan Jack Maddux (Tubes Development) wint solo in Erondegem. Op 0'25" werd z'n landgenoot Michael Hernandez tweede. Angelo Van Den Bossche werd derde op 0'37", de Amerikanen Ian Mc Chane en Eric Oien vierde en vijfde. Op 0'50" werd de Amerikaan Ethan Reynolds zesde. Een ware Amerikaanse invassie in de junioreskoers. De spurt om de zevende plaats, op 1'40", werd gewonnen door Glenn De Visscher voor de Ier Cathal Clarke, Joran Vermet en de Deen Thomas Brayan-Lund. Uitslag en Foto's.

05/08/2014: Dudzele - 1.15 Dames Elite - Kelly Van Den Steen (Topsport Vlaanderen-ProDuo-Ridley) wint de 3de GP Peugeot Garage Scheerens. In een spurt met drie was ze de snelste voor Lieselot Decroix en Femke Verstichelen. Op 0'05" werd Joyce Accoe vierde. De spurt om de vijfde plaats, op 1'47", werd gewonnen door de Amerikaanse Sara Fletcher voor Kelly Druyts, de Nederlandse Kim de Baat, de Amerikaanse Heather Fisher, Sylvia Debboudt en Kaat van der Meulen. Uitslag.

05/08/2014: Heist Op Den Berg - NaTourcriterium EMC/EZC/U23 - De Fransman Tony Gallopin (Lotto Belisol) wint het natourcriterium in Heist Op Den Berg. Hij was de snelste van acht renners voor Sven Nys, de Duitser Marcel Kittel, de Italiaan Alessandro Petacchi, Iljo Keisse, Stig Broeckx, Wout Van Aert en Stijn Steels. Op 0'15" werd Frederik Veuchelen negende en de Maleisiër Sea Keong Loh. Het was tevens de afscheidsrace van Niels Albert. Uitslag.

05/08/2014: SELECTIES - Wereldkampioenschappen Piste Juniores Gwangmyeong (Zuid-Korea)(08-12/08) - Bondscoach Stéphane Wernimont selecteerde volgende renners/rensters: Dames Sprint: Nicky Degrendele & Catherine Wernimont - Dames Fond: Jesse Vandenbulcke - Heren Sprint: Maarten Stevens - Heren Fond: Bryan Boussaer, Robbe Ghys, Maarten Stevens & Lionel Taminiaux.

05/08/2014: Sint-Niklaas (01/08) - NaTourcriterium EMC/EZC/U23 - Extra foto's.

04/08/2014: Oostkamp - 1.15 Dames Elite - De Française Elise Delzenne (Pro Dialo) wint in een spurt met twee van Lensy Debboudt. Op 0'08" won Kelly Druyts de spurt om de derde plaats voor de Franse Fiona Dutriaux, de Duitse Daniela Gass, Shana Van Glabeke, de Zweedse Linnea Sjoblom, Sarah Inghelbrecht, de Zweedse Sara Penton en Anja Nobus. Uitslag en Foto's.

04/08/2014: Sinaai - 1.12B EZC/U23 - Kristof Dhollander (Kon. W.C. De Rupelspurters Boom) wint solo aan de Leebrug in Sinaai. Sander Cordeel werd tweede op 0'02", Matthias Dierickx derde op 0'04" en Sam Roels vierde op 0'06". De spurt om de vijfde plaats, op 0'09", werd gewonnen door Glenn Rotty voor Tony Heirbaut, Kenny Goossens, Michel Vereecken, Tim Vercauteren en Matthias Onghena. Uitslag en Foto's.

04/08/2014: Erondegem - 1.12B EZC/U23 - Kevin Eeckhout (Smartphoto CT) wint met kleine voorsprong op Niels De Rooze. De spurt om de derde plaats werd gewonnen door Kenny Govaert voor Bjorn Lison, Steven De Decker, David Beullens, Niels Lievens, Kenn Simon, Quincy Vens en Arnaud Géromboux. Uitslag en Foto's.

04/08/2014: SELECTIES - Tour de la province de Namur (06-10/08) - Bondscoach Peter Pieters selecteerde volgende renners: Joris Cornet, Moreno De Pauw, Kevin Panhuyzen, Jonas Rickaert en Otto Vergaerde. Voor meer wedstrijdinfo http://www.tourdela-provincedenamur.be/crbst_1.html.

04/08/2014: VERKENNING WK WEG PONFERRADA (SPA) 2014 - Bondscoach dames elite Ludwig Willems zal van dinsdag 05 augustus tot donderdag 07 augustus samen met rensters Jolien D'Hoore en Ann-Sophie Duyck het parcours van het WK op de weg in Ponferrada (Spanje) verkennen.

04/08/2014: Landskouter (27/07) - Miniemen - Extra Foto's.

04/08/2014: Arendonk Aspiranten (21/07) - Kampioenschap van Vlaanderen - Extra Foto's.

04/08/2014: Sint-Niklaas (01/08) - NaTourcriterium EMC/EZC/U23 - Extra foto's.

03/08/2014: BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN WEG ASPIRANTEN - Grandglise - Belgische titels voor Gloria Van Mechelen (Individueel)(Meisjes 12 jaar), Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meisjes 13 jaar), Luca De Langhe (Keukens Redant CT)(Meisjes 14 jaar), Arnaud De Lie (Verandas Willems-CC Chevigny)(Jongens 12 jaar), Brent Machiels (Hageland CT)(Jongens 13 jaar) en Mathias Declercq (C.T.-DJ Matic-Kortrijk)(Jongens 14 jaar). Uitslagen en Foto's.

03/08/2014: BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN TIJDRIT ASPIRANTEN - Grandglise - Belgische titels voor Katrijn De Clercq (VD Hauwe CT-Gentse VS)(Meisjes 12 jaar), Dina Scavone (Kon. Balen B.C. v.z.w.)(Meisjes 13 jaar),